Trwa ładowanie...

Rzadko opowiada o bliskich. Co wiadomo o rodzinie Sznuka?

Tadeusz Sznuk, gospodarz teleturnieju "1 z 10", jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych dziennikarzy TVP. Jednocześnie jednak bardzo mało wiadomo o jego życiu prywatnym. O żonie i dzieciach wspomina niewiele.
Share
Tadeusz Sznuk rzadko opowiada o swoich bliskich. Co wiadomo o jego rodzinie?
Tadeusz Sznuk rzadko opowiada o swoich bliskich. Co wiadomo o jego rodzinie?Źródło: akpa
dy2djmv

Tadeusza Sznuka nikomu przedstawiać nie trzeba. Gospodarz popularnego teleturnieju "1 z 10" to jedna z najbardziej rozpoznawalnych twarzy, ale i głosów polskich mediów. Z wykształcenia inżynier elektronik, z zamiłowania dziennikarz. Pierwsze kroki przed mikrofonem stawiał na antenie legendarnej radiowej Trójki. Największą popularność przyniosło mu jednak Lato z Radiem na antenie PR1. W latach 70. Sznuk trafi do TVP i jest w niej do dziś, od 26 lat niezmiennie prowadząc popularny program, w którym to wiedza naprawdę jest najważniejsza.

Jednocześnie jednak mało wiadomo o życiu prywatnym Tadeusza Sznuka. Dziennikarz niechętnie opowiada o swoich bliskich w wywiadach.

Nowe twarze TVP

Jednak z tego, co Tadeusz Sznuk wyjawił na ten temat do tej pory, wynika, że ma udaną, liczną rodzinę, a od kilku lat cieszy się nawet wnukami. Jak sprawdził "Super Express", dziennikarz ma dzieci: dwóch synów i córkę, a także co najmniej dwoje wnucząt.

dy2djmv

Synowie, podobnie jak ojciec, kształcili się w naukach ścisłych. Wybrali studia informatyczne. Córka Tadeusza Sznuka jest z kolei psychologiem społecznym. Jak zapewnił w jednym z wywiadów Tadeusz Sznuk, żadne z jego dzieci nie zamierza iść w ślady ojca i wkraczać do telewizji.

- Dzieci przyjrzały mi się dobrze i trzymają się od mediów z daleka - przytacza wypowiedź Sznuka wymieniony tabloid.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

dy2djmv

Podziel się opinią

Share
dy2djmv
dy2djmv