Trwa ładowanie...
Megafon.plWP Teleshow
29-01-2017 11:12

Szykuje się powtórka z rozrywki. Rozpoczęły się prace nad nową wersją "Dynastii". Czy w nowych realiach serial powtórzy sukces?

Szefostwo kanału The CW podjęło zaskakującą decyzję. Na mały ekran powrócić mają doskonale znane nie tylko Amerykanom, ale i Polakom rodziny Carringtonów i Colbych. Właśnie złożono zamówienie na odcinek pilotażowy nowej "Dynastii".

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Szykuje się powtórka z rozrywki. Rozpoczęły się prace nad nową wersją "Dynastii". Czy w nowych realiach serial powtórzy sukces?Źródło: East News
d4eygjr
d4eygjr

Realizowany dla telewizji ABC w latach 1981 - 1989 serial był na przełomie lat 80. i 90. w Polsce jednym z największych telewizyjnych hitów. Cały kraj ekscytował się bogactwem bohaterów oraz bójkami dwóch żon bogacza Blake'a Carringtona - obecnej (sekretarki) Krystle i byłej Alexis. W głównych rolach występowali John Forsythe oraz Linda Evans i Joan Collins. Przez produkcję przewinęli się również Heather Locklear, George Hamilton i Billy Campbell.

Domyślny opis zdjęcia na stronę główną Materiały prasowe
Domyślny opis zdjęcia na stronę główną Źródło: Materiały prasowe

Nad realizacją nowej wersji "Dynastii" czuwać mają Josh Schwartz i Stephanie Savage oraz Sallie Patrick. Projekt wspierać będą twórcy oryginału - Esther Shapiro i Richard Shapiro. Akcja będzie rozgrywać się współcześnie. Bohaterami znowu będą członkowie bogatych rodzin Carringtonów i Colbych, walczący o przejęcie kontroli nad fortuną. Widzów czekają jednak pewne zmiany. Historia przedstawiona zostanie głównie z perspektywy córki Blake'a Carringtona: Fallon Carrington oraz jego żony Cristal o hiszpańskich korzeniach.

d4eygjr

Zamierzacie oglądąć nową odsłonę tego serialu?

Dynastia Youtube.com
Dynastia Źródło: Youtube.com
East News
Źródło: East News

Tu bezpłatnie pobierzesz aplikację Program TV

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d4eygjr
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4eygjr