Trwa ładowanie...
di2uqr6

Szelągowska urządziła kuchnię Gesslerowi. "Remont z takim finałem to ja rozumiem"

Dorota Szelągowska znana z programów mieszkaniowych odpowiada za wygląd nowej kuchni Mateusza Gesslera. Gwiazdy TVN-u nie szczędziły sobie miłych słów, a Gessler przygotował nawet słodkie podziękowanie.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Dorota Szelągowska
Dorota Szelągowska (East News)
di2uqr6

Szelągowska i Gessler pochwalili się efektem współpracy na swoich profilach na Instagramie. Gospodyni programów "Dorota was urządzi" czy "Polowanie na kuchnie" zdradziła, że "Mateusz chciał podkreślić kamieniczny klimat mieszkania, chciał też prostoty, funkcjonalności no i najlepszych sprzętów".

Zobacz także: Dorota Szelągowska była asystentką Magdy Mołek. A to zaskoczenie!

di2uqr6

Z tym ostatnim nie było problemu, bo oboje są ambasadorami znanej marki AGD, więc remont kuchni Gesslera wykorzystali do promocji jej produktów.

"To była fantastyczna współpraca" – napisała Szelągowska. Takiego samego zdania był juror "MasterChef Junior", który w podzięce upiekł jej sernik.

- To mieszkanie i ta kuchnia to spełnienie moich marzeń, dlatego bardzo się cieszę, że wreszcie mogę pochwalić się Wam efektami – pisał na Instagramie. - Remont z takim finałem to ja rozumiem! Napiszcie koniecznie jak Wam się podoba moja nowa kuchnia – zachęcał swoich fanów.

di2uqr6

Podziel się opinią

Share

di2uqr6

di2uqr6