Już tak nie wygląda. Szczena to dziś prawdziwa bestia

Ryszard Dąbrowski, zwany Szczeną, już tak nie wygląda
Ryszard Dąbrowski, zwany Szczeną, już tak nie wygląda
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
Grzegorz Kłos

22.06.2021 19:50

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Ukradł rower matce, pogrążał się w nałogu, a swoją ksywkę zyskał dzięki unikaniu gabinetu stomatologa. Szczena z "Chłopaków do wzięcia" był jednym z barwniejszych bohaterów show Polsatu. Okazuje się, że znów zaskoczył widzów. Ryszard Dąbrowski przeszedł spektakularną metamorfozę.

Szczena obok Bandziorka był jednym z ulubionych bohaterów formatu "Chłopaki do wzięcia", w którym kawalerowie z małych miejscowości szukają miłości. Do historii telewizji przeszła scena, w której mężczyzna ukradł rower własnej matce. Widzowie zapamiętają też reakcję kobiety, krzyczącej: "Ryszard, ty draniu, oddaj rower!".

Później Szczena związał się z Joanną. Związek okazał się burzliwy, ale wygląda na to, że historia będzie miała happy end. W marcu tego roku zakochani zostali rodzicami.

Ale to nie koniec perypetii Ryszarda. Szczena przeszedł bowiem sporą metamorfozę. Wziął się ostro za siebie, "zamieszkał" na siłowni i dziś zarabia jako zawodnik MMA.

Widzowie mogą śledzić jego życie w mediach społecznościowych, gdzie publikuje zdjęcia z treningów i walk. Zapuścił lekki zarost, zgolił włosy i zaczął lepiej się ubierać. Widać, że naprawdę stara się odmienić swoje życie.

Źródło artykułu:WP Teleshow
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (97)
Zobacz także