Trwa ładowanie...
10-09-2015 15:25

"Synowie Anarchii": dobrze znani bohaterowie powrócą na ekrany?

"Synowie Anarchii": dobrze znani bohaterowie powrócą na ekrany?
d3b9dhl
d3b9dhl

Jakiś czas temu do mediów trafiła informacja, jakoby serial "Synowie Anarchii" miał doczekać się spin-offu. Nadchodząca historia skupiałaby się na motocyklowym klubie Majów (Mayans). Dziś wiemy, że Kurt Sutter zastanawia się nie tylko nad stworzeniem spin-offu, ale przede wszystkim kolejnego sezonu.

"Synowie Anarchii" to amerykański serial dramatyczny stworzony przez Kurta Suttera. Składa się z siedmiu serii, a każda z nich z trzynastu odcinków. Produkcja zadebiutowała 3 września 2008 roku na amerykańskim kanale FX. Ostatni odcinek cyklu został wyemitowany w USA 9 grudnia. W Polsce serial można było oglądać na kanale Fox.

Bohaterami serialu są członkowie rodziny powiązani ze środowiskiem motocyklistów. Jedną z centralnych postaci jest Jax (Charlie Hunnam)
, który jako młody ojciec musi zmierzyć się z zupełnie nowymi obowiązkami. Z drugiej strony próbuje nadal aktywnie działać jako jeden z Synów Anarchii - klubu motocyklowego, założonego przez jego ojca. Z pozoru jest to kolejny serial o niegrzecznych chłopcach, ponieważ w skład gangu wchodzą tylko mężczyźni, jednak ich kobiety traktowane są jak nierozerwalna część grupy.

"Synowie Anarchii" okazali się numerem jeden wśród telewizyjnych produkcji emitowanych w sieciach kablowych. Przed telewizorem zasiadało średnio 3,67 mln widzów.

d3b9dhl

Jakiś czas temu do mediów trafiła informacja, jakoby serial miał doczekać się spin-offu. Nadchodząca historia skupiałaby się na motocyklowym klubie Majów (Mayans). W oryginale ich liderem był Marcus Alvarez, którego grał Emilio Rivera. Dziś wiemy, że Kurt Sutter zastanawia się nie tylko nad stworzeniem spin-offu, ale może nawet nakręceniem kolejnego sezonu.

- To będzie opowieść o tej samej subkulturze. Myślę jednak, że będzie ciekawie zobaczyć, co wpłynęło na to, w jaki sposób dziś ją postrzegamy. Chciałbym zrobić współczesną fabułę - ale nie prequel - i osadzić ją z dala od Północnej Kalifornii. Nie oznacza to jednak, że zabraknie zwrotów akcji ze znanymi bohaterami. Nie chciałbym jednak, aby historia była zbyt blisko świata, który znają widzowie - powiedział twórca serialu, dodając, że nie wyklucza również nakręcenia prequelu.

Zobacz także: "Z Archiwum X" powraca

d3b9dhl
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3b9dhl