Trwa ładowanie...
ycipk-aca0h6
ycipk-aca0h6

Synowie Anarchii - Najnowsze informacje

Trwa ładowanie...
Zdjęcie
Podziel się
ycipk-aca0h6

Synowie Anarchii to amerykański serial dramatyczny stworzony przez Kurta Suttera. Składa się z trzech serii, a każda z nich z trzynastu odcinków. Produkcja zadebiutowała 3 września 2008 roku na amerykańskim kanale FX. W 2011 roku ogłoszono, że serial doczeka się czwartej serii.

Bohaterami serialu są członkowie rodziny powiązani ze środowiskiem motocyklistów. Jedną z centralnych postaci jest 20-letni Jax (Charlie Hunnam), który jako młody ojciec musi zmierzyć się z zupełnie nowymi obowiązkami. Z drugiej strony próbuje nadal aktywnie działać jako jeden z Synów Anarchii - klubu motocyklowego, założonego przez jego ojca.

Z pozoru jest to kolejny serial o niegrzecznych chłopcach, ponieważ w skład gangu wchodzą tylko mężczyźni, jednak ich kobiety traktowane są jak nierozerwalna część grupy. Scenariusz serialu trzyma cały czas w napięciu. Na uwagę zasługują aktorzy - Ron Perlman zagrał Clay'a - przywódcę gangu, Katy Segal (znana ze "Świata według Bundych") wcieliła się w Gemmę - żonę założyciela grupy, z kolei Charlie Hunnam zagrał Jaxa - syna założyciela kalifornijskiego gangu.

Serial okazał się numerem jeden wśród seriali emitowanych w sieciach kablowych. Średnia ilość widzów oglądających "Sons of Anarchy" to 3,67 miliona widzów.

W serialu występują: Ron Perlman, Charlie Hunnam, Katey Sagal, Mark Boone Junior, Dayton Callie, Kim Coates, Tommy Flanagan, Ryan Hurst, Johnny Lewis, William Lucking, Theo Rossi, Maggie Siff. Z kolei serial reżyserują: Gwyneth Horder-Payton, Stephen Kay, Guy Fernand, Bill Giehart i Kurt Sutter.

Tytuł oryginalny

Sons of Anarchy

Gatunek

akcji, dramat, serial

Kraj produkcji

USA

Czas trwania odcinka

45 min.

Reżyser

Kurt Sutter

Obsada

Ramon Fernandez

Kanin Howell

Eileen Weisinger

Alistair Steel

Christopher Goodman

Chad Guerrero

Dohn Norwood (Grim Bastard)

Bob McCracken (Roarke)

Jamie McShane (Cameron Hayes)

Jim Palmer

Darren Keefe

Dominic Flores

Merle Dandridge

Karina Logue

Pablo Espinosa

Ryan Hurst (Harry Opie Winston)

Alan Mueting (Odwiedzający szpital)

Jay Karnes (Agent Scott Kohn)

Bob Rusch (Skeeter)

B.J. Britt (Darnell)

John Ashker

Tim De Zarn (Nate Meineke)

Ron Perlman (Clay)

Walt Goggins (Venus Van Dam)

Israel Broussard

ycipk-aca0h6
ycipk-aca0h6