Trwa ładowanie...
do5nibm

Synowie Anarchii

Najnowsze informacje
4.2
(508 głosów)
Oceń:

Synowie Anarchii to amerykański serial dramatyczny stworzony przez Kurta Suttera. Składa się z trzech serii, a każda z nich z trzynastu odcinków. Produkcja zadebiutowała 3 września 2008 roku na amerykańskim kanale FX. W 2011 roku ogłoszono, że serial doczeka się czwartej serii.

Bohaterami serialu są członkowie rodziny powiązani ze środowiskiem motocyklistów. Jedną z centralnych postaci jest 20-letni Jax (Charlie Hunnam), który jako młody ojciec musi zmierzyć się z zupełnie nowymi obowiązkami. Z drugiej strony próbuje nadal aktywnie działać jako jeden z Synów Anarchii - klubu motocyklowego, założonego przez jego ojca.

Z pozoru jest to kolejny serial o niegrzecznych chłopcach, ponieważ w skład gangu wchodzą tylko mężczyźni, jednak ich kobiety traktowane są jak nierozerwalna część grupy. Scenariusz serialu trzyma cały czas w napięciu. Na uwagę zasługują aktorzy - Ron Perlman zagrał Clay'a - przywódcę gangu, Katy Segal (znana ze "Świata według Bundych") wcieliła się w Gemmę - żonę założyciela grupy, z kolei Charlie Hunnam zagrał Jaxa - syna założyciela kalifornijskiego gangu.

Serial okazał się numerem jeden wśród seriali emitowanych w sieciach kablowych. Średnia ilość widzów oglądających "Sons of Anarchy" to 3,67 miliona widzów.

W serialu występują: Ron Perlman, Charlie Hunnam, Katey Sagal, Mark Boone Junior, Dayton Callie, Kim Coates, Tommy Flanagan, Ryan Hurst, Johnny Lewis, William Lucking, Theo Rossi, Maggie Siff. Z kolei serial reżyserują: Gwyneth Horder-Payton, Stephen Kay, Guy Fernand, Bill Giehart i Kurt Sutter.

Synowie Anarchii
Tytuł oryginalny

Sons of Anarchy

Gatunek

akcji, dramat, serial

Kraj produkcji

USA

Czas trwania odcinka

45 min.

Reżyser
Obsada

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
do5nibm
do5nibm
do5nibm