Jego ojciec był przestępcą. Nie zgadniecie, czym się zajmuje Jacek Kalibabka

Jacek Kalibabka jest synem znanego w PRL uwodziciela
Jacek Kalibabka jest synem znanego w PRL uwodziciela
Źródło zdjęć: © Instagram, Jacek Kalibabka

19.03.2023 19:38, aktual.: 19.03.2023 21:40

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Jacek Kalibabka to jedno z blisko 30 dzieci słynnego uwodziciela i oszusta Jerzego Kalibabki. Wydaje się, że syn nie poszedł w ślady ojca i znalazł swój oryginalny sposób na życie.

Jerzy Kalibabka chwalił się, że spał z ponad tysiącem kobiet, a, jak stwierdził sąd, oszukał przynajmniej 200. Uwodził je, wyłudzał od nich pieniądze i kosztowności albo po prostu kradł. Nigdy nie wykazał skruchy.

- U jednej jadłem śniadanie, u drugiej obiad, a u trzeciej kolację, następnego dnia szedłem do czwartej, piątej i szóstej, potem zmieniałem kolejność i tak w kółko. (...) Jestem najprzystojniejszy w tym kraju i nie ma potrzeby, abym niszczył sobie ręce. Tylko chamy i motory pracują - opowiadał w wywiadzie dla TVP przeprowadzonym już po aresztowaniu w 1982 r.

Kalibabka odsiedział 10 z 15 lat więzienia. Jeszcze za kratami został konsultantem przy serialu "Tulipan", który luźno nawiązywał do jego biografii. Na wolności już nie był "królem życia", prowadził warzywniak. Zmarł w 2019 r.

Spośród wszystkich dzieci Kalibabki publicznie zaistniało dwoje. Trzy lata temu Gracja i Jacek starali się wypromować w programie "Top Model", ale bez powodzenia. Dziewczyna mieszka w Polsce i w Niemczech, zajmuje się modelingiem.

Jacek Kalibabka założył wirtualną Casanova.tv, w której, z opaską na oczach a'la Zorro, przeprowadza sondy uliczne. Kanał obserwuje 64 tys. użytkowników.

"Twój najmocniejszy 'after'?", "Od ilu cm zaczyna się ideał faceta?", "Najdziwniejsza sytuacja z dziewczyną?", "Co myślisz o seksie na pierwszej randce?", "Ilu mieliście partnerów seksualnych?" - to przykładowe tematy do rozmowy, które Jacek proponuje przechodniom.

W najnowszym odcinku podcastu "Clickbait" omawiamy 95. galę wręczenia Oscarów. Czy werdykt jest słuszny? Kto był największym przegranym? Jakie kreacje gwiazd nas zachwyciły? Możesz nas słuchać na Spotify, w Google Podcasts, Open FM oraz aplikacji Podcasty na iPhonach i iPadach.

Źródło artykułu:WP Teleshow
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (12)
Zobacz także