Trwa ładowanie...
d2e4vch

Syn "Krzykacza" martwił się o zdrowie ojca. Na tym nagraniu widać, że od dawna było z nim źle

Rodzina i znajomi pożegnali zmarłego uczestnika programu "Złomowisko PL". Nagła śmierć Marka Pawłowskiego wiele osób zaskoczyła. Jednak zły stan zdrowia mężczyzny można było zauważyć już podczas emisji ostatnich odcinków.
Share
Marek "Krzykacz" Pawłowski z synem Januszem.
Marek "Krzykacz" Pawłowski z synem Januszem.Źródło: TVN
d2e4vch

Marek "Krzykacz" Pawłowski był jednym z bohaterów programu "Złomowisko PL". Razem z Edkiem Kalińskim szybko stali się ulubieńcami widzów. Niestety 31 grudnia gwiazdor nieoczekiwanie zmarł. Nie podano przyczyny zgonu. .

W jednym z ostatnich wyemitowanych odcinków programu stacji Discovery Channel widać, że "Krzykacz" zmagał się z problemami zdrowotnymi. Podczas wyprawy złomiarzy do miejscowości Trzciany, Marek nie pomagał w załadunku, podpierając się o płot.

Oni odeszli w 2020 roku

Syn Janusz od początku zauważył, że jego ojciec ma gorszy dzień. Na początku żartował, że skoro rodziciel nie ma głowy do interesu, to naprawdę musi być z nim źle. Jednak w drodze powrotnej przybrał poważniejszy, zatroskany ton.

d2e4vch

- Powiem ci, że jakoś dzisiaj źle wyglądasz. Już widać, że zmęczony jesteś. Co ci jest tato? - spytał Januszek.

- Źle się czuję synku. Załadujemy to szybko i jedziemy - odpowiedział mu wyraźnie umęczony ojciec.

Syn przejął się tą sytuacją. - Załadujemy i jedziemy się zrzucić, bo ty tata musisz odpocząć. Ty naprawdę słabo wyglądasz. Masz wodę, pij wodę - powiedział, podając "Krzykaczowi" butelkę.

Januszek martwił się o zdrowie Marka [Złomowisko PL]

Ponad miesiąc po ukazaniu się nagrania Marek "Krzykacz" Pawłowski pożegnał się z życiem. Na pogrzebie żegnał go tłum bliskich i znajomych.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d2e4vch

Podziel się opinią

Share
d2e4vch
d2e4vch