Trwa ładowanie...
d4fhpap

Symulacja się sypie. Christian Paul przyznaje się do prawdziwego nazwiska

Christian Paul to znany amerykański projektant mody. Dzięki TVP, bo na pewno nie dzięki osiągnięciom w modowej branży. Christiana podejrzewa się o to, że zmyślił cały swój wizerunek i teraz będzie miesiącami musiał udawać, że naprawdę jest Amerykaninem. Jest nowy odcinek tej absurdalnej historii.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Christian Paul czy Krystian Farbaniec? Okazuje się, że jest trzecia opcja
Christian Paul czy Krystian Farbaniec? Okazuje się, że jest trzecia opcja ("Wiadomości" VoD)
d4fhpap

Krótkie przypomnienie: "Wiadomości" próbowały zrobić pochwalny materiał na temat pierwszej damy, Agaty Dudy. Jako jej największe osiągniecie wysunięto to, że ładnie się ubiera. I tu pojawił się Christian Paul, który podpisany jako amerykański projektant mody wypowiedział się na temat stylu prezydentowej. "Wiadomości", które ostatnio lubią posługiwać się hasłem "amerykański", zostały skrytykowane za tworzenie bajek, a nie reportaży.

Zobacz: Debata prezydencka 2020. Drwiny z pytań do kandydatów. "Niezły odlot"

Christian Paul trafił na świecznik. Internauci nie mogli tak tego zostawić. Szybko znaleźli w mediach społecznościowych Krystiana Farbańca, mężczyznę łudząco podobnego do Christiana Paula, który pojawił się w materiale o Dudzie.

d4fhpap

Projektant musi teraz brnąć w całą tą historię. Poza tym, że na Instagramie wrzuca co jakiś czas pozdrowienia dla polskich obywateli, bo kocha ten kraj, odpowiada też na pytania dociekliwych internautów.

"Gala" także zdała mu kilka pytań. Christian Paul potwierdził redakcji, jak naprawdę się nazywa.

- Christian Paul Farbaniec to moje prawdziwe nazwisko. To nie jest pseudonim. Urodziłem się w USA - komentuje.

- Moja kariera zawodowa ma wiele ścieżek. Jedną z nich jest moda i założenie własnej marki w 2019 roku. Jestem prawdziwy, tak samo jak Mika May Clothing - odpowiedział redakcji.

d4fhpap

A co z faktem, że nikt wcześniej w ogóle o nim nie słyszał w Polsce? Do publikacji materiału w "Wiadomościach" nie miał nawet swojej strony internetowej i na próżno było szukać informacji o jego marce.

- Moje doświadczenie jest ogromne, ponieważ pracowałem w różnych branżach ze względu na to, że pracowałem z wieloma start-upami. Moją prawdziwą pasją jest jednak branża mody, w której czuję się jak u siebie w domu - utrzymuje.

Sprawa jego prawdziwego nazwiska to jedno. Pozostaje jeszcze sporo szczegółów dotyczących jego działalności, które wypadałoby wyjaśnić.

Sklep Mika May, chociaż afiszujący się w materiałach wideo i sieciach społecznościowych obecnością w takich miastach jak Miami, Paryż czy Londyn, dane osobowe potencjalnych klientów przechowuje w polskiej kamienicy na warszawskim Powiślu. Ile Ameryki jest w Christianie Paulu i jego działalności? Nie wie nikt.

d4fhpap

Niżej możecie przeczytać wpis, w którym znajduje się większa analiza działalności Christiana.

d4fhpap

Podziel się opinią

Share

d4fhpap

d4fhpap