Sylwia Wysocka pobita. Chora aktorka nie może dostać się do własnego domu

Aktorka przed pobiciem brała udział w castingach do nowej roli, niestety musi teraz zapomnieć o powrocie do pracy na długi czas
Aktorka przed pobiciem brała udział w castingach do nowej roli, niestety musi teraz zapomnieć o powrocie do pracy na długi czas
Źródło zdjęć: © AKPA
Basia Żelazko

21.07.2021 15:51

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Mija trzeci miesiąc, odkąd Sylwia Wysocka trafiła do szpitala z licznymi złamaniami i krwiakami. Teraz okazuje się, że nie może zamieszkać w swoim domu. Zabrano jej klucze.

- Byłam szarpana, zostałam uderzona i kopnięta w lewą pierś, gdzie mam poważny uraz, a na koniec zostałam zepchnięta ze schodów, w wyniku czego mam liczne złamania i długotrwałą niezdolność do pracy - tak brzmiała wstrząsająca relacja aktorki znanej m.in. z serialu "Plebania".

Dziś nosi gorset ortopedyczny, porusza się o kulach, od niedawna traci wzrok w lewym oku... Do całej litanii tych nieszczęść dochodzą kłopoty mieszkaniowe. Wysocka w rozmowie z "Rewią" powiedziała, że podczas pobicia została także okradziona, zabrano jej klucze od domu, musi mieszkać z chorą matką. O pobicie i kradzież Wysocka oskarża mężczyznę, który nie przyznaje się do tych zarzutów.

- Nadal mam prawo wejść do domu, ale on zmienił zamki. Pozostaje odebranie rzeczy z policją, ale pod warunkiem, że każdą z nich opiszę, czyli na przykład: 3 biustonosze czerwone 4 czarne, 30 par majtek w kwiatki. Myślałam, że to jakiś marny żart, ale to prawda - powiedziała załamana.

Sylwia Wysocka złożyła doniesienie do prokuratury o wieloletniej przemocy fizycznej i psychicznej. Niestety przez tak duży uszczerbek na zdrowiu nie ma mowy o jej powrocie do pracy jeszcze przez długi czas.

Źródło artykułu:WP Teleshow
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (50)
Zobacz także