W końcu. Fani długo czekali na jej reakcję

Sylwia Madeńska
Sylwia Madeńska
Źródło zdjęć: © Instagram

29.10.2020 20:16, aktual.: 01.03.2022 14:28

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Sylwia Madeńska opublikowała post na swoim instagramowym profilu, w którym wypowiedziała się na temat Strajku Kobiet. Pod zdjęciem gwiazdy pojawiło się wiele komentarzy.

Sylwia Madeńska jest zwyciężczynią pierwszej edycji "Love Island. Wyspa miłości". Gwiazda brała również udział w "Tańcu z gwiazdami". W obu programach wystąpiła u boku Mikołaja Jędruszczaka. Na "Wsypie miłości" połączyło ich uczucie, które niestety później wygasło. Zwyciężczyni "Love Island" jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Gwiazda opublikowała na swoim instagramowym profilu post, w którym wypowiedziała się na temat Strajku Kobiet.

Sylwia Madeńska wypowiedziała się na temat Strajku Kobiet

"Całkowicie zgadzam się z postulatami uczestniczek protestów i uważam, że wyrok Trybunału Konstytucyjnego jest bardzo krzywdzący dla nas kobiet" - stwierdziła gwiazda. "Nie daje nam możliwości wyboru zgodnie z własnym sumieniem, ale skazuje nas na cierpienie i ból".

Gwiazda przyznała, że jeszcze nie widziała takiego buntu. "Chyba po raz pierwszy, odkąd pamiętam, w naszym społeczeństwie narodził się taki bunt i wola walki o swoje racje [...]. Wszyscy mówią jednym głosem, że mają dość i że tym razem została przekroczona o jedna granica za daleko [...]. Jesteśmy wkurzeni i chcemy, aby władza dostrzegła nasz głos" - stwierdziła.

Pod postem pojawiło się wiele komentarzy. "Wow, ale pięknie", "Pięknie powiedziane", "Ale czad. Walczymy!", "Proszę, tylko protestujcie pokojowo, nie skaczmy sobie do gardeł" - pisali internauci.

Źródło artykułu:WP Teleshow
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (29)
Zobacz także