Trwa ładowanie...

"Świat według Kiepskich": ruszyły zdjęcia do kolejnego sezonu serialu Polsatu

Share
"Świat według Kiepskich": ruszyły zdjęcia do kolejnego sezonu serialu Polsatu
Źródło: G. Gołębiowski / ATM Grupa
d9y6j36

We Wrocławiu rozpoczęły się zdjęcia do kolejnego sezonu "Świata według Kiepskich". Ferdek i pozostali bohaterowie hitu Polsatu powrócą w jesiennej ramówce. Jak zawsze przygotowano dla widzów wiele niespodzianek. Nie zabraknie gościnnych występów gwiazd. O kim mowa?

W nachodzącej serii twórcy serialu, okrzykniętego najdłuższym sitcomem na świecie, przekroczą liczbę 500 odcinków. Na planie pojawi się gość specjalny – Zbigniew Wodecki. W odcinku z jego udziałem piosenkarz zagra samego siebie. Okaże się, że jest starym znajomym prezesa Kozłowskiego, który namówi artystę na przyjazd do Wrocławia - Europejskiej Stolicy Kultury.

(Fot. G. Gołębiowski/ATM Grupa)

d9y6j36

W kilku nowych odcinkach bohaterowie zmierzą się z miłosnymi problemami. Mariola odnajdzie mężczyznę swojego życia. Jakie wrażenie zrobi na jej rodzicach nowy narzeczony? Wprawi ich w osłupienie. Roman, mimo że przystojny i niepijący, okaże się nie być do końca... człowiekiem!

Także Ferdek (Andrzej Grabowski)
wpadnie w uczuciowe tarapaty. Gwoździem do trumny okażą się potajemnie wysyłane SMS-y. Bohater zakocha się w nieznajomej, a Halina (Marzena Kipiel-Sztuka) zorientuje się, że mąż coś przed nią ukrywa. Czy to koniec małżeństwa serialowej pary?

W nowej serii Ferdek będzie przemieszczał się na latającym dywanie. Spadnie na niego także obowiązek zorganizowania kolędy i będzie to wydarzenie o wymiarze symbolicznym. Co zaskakujące, Kiepski znajdzie również pracę w prawdziwej korporacji na stanowisku.

W kamienicy nadarzy się również okazja, by hucznie obchodzić święta okolicznościowe, m.in. Dzień Mariana i Dzień Ojca. Tego jedynego dnia w roku, zostanie spełniona każda prośba jubilatów. Nowym zasadom będzie musiała podporządkować się nawet nienawidząca swojego męża Helena Paździoch.

(Fot. G. Gołębiowski/ATM Grupa)

d9y6j36

Nową serię reżyseruje Patrick Yoka, scenariusze napisali Aleksander Sobiszewski, Katarzyna Sobiszewska oraz Patrick Yoka. Gościnnie wystąpią m.in. Henryk Gołębiewski, Joanna Kurowska, Andrzej Gałła, Zofia Czerwińska, Krzysztof Dracz, Jerzy Cnota, Lech Dyblik oraz Marek Pyś. Obecnie realizowane są odcinki 493-504. Ich emisja planowana jest na jesień.

Zobacz także: Daniel Olbrychski w "Świecie według Kiepskich"

d9y6j36

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d9y6j36
d9y6j36