Trwa ładowanie...
d28oxm3

"Świat według Kiepskich", odcinek 492, 18.05.2016: emocjonujący finał

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
"Świat według Kiepskich", odcinek 492, 18.05.2016: emocjonujący finał
(G. Gołębiowski / ATM Grupa)
d28oxm3

* Twórcy przygotowali wyjątkową niespodziankę dla fanów hitu Polsatu. Daniel Olbrychski, jeden z bardziej utalentowanych aktorów w kraju, mający w swoim dorobku role między innymi w "Ziemi obiecanej" i "Potopie" pojawi się w 492. odcinku "Świata według Kiepskich". Aktor wcieli się w postać kapitana polującego na wieloryba. Co jeszcze wydarzy się w finale 23. sezonu?*

Media podadzą elektryzującą informację, że gigantyczny biały wieloryb przypłynął Odrą do Wrocławia. Mieszkańcy osiedla z Ferdkiem na czele podejmą decyzję o wypłynięciu w rejs, aby upolować morską bestię i pozyskać smaczne mięso. Wyprawą pokieruje legendarny wielorybnik - Kapitan Dzwonnik. To właśnie w tej roli zobaczymy Daniela Olbrychskiego.

(Fot. ATM Grupa)

d28oxm3

Aktor spędził na planie dwa dni. Większość scen z jego udziałem miało miejsce na statku. Gwiazdor zaprezentował przed kamerami swoje imponujące umiejętności szermiercze.

Olbrychski przyznał, że jest wielkim fanem polskiego sitcomu i nie przegapił ani jednego odcinka. Epizod w serialu "Świat według Kiepskich" był dla niego miłą niespodzianką, a chęć wzięcia w nim udziału zadeklarował jeszcze przed przeczytaniem scenariusza.

Emisja odcinka "Moby Dick" z udziałem słynnego aktora już 18 maja w telewizji Polsat.

* Zobacz także: Daniel Olbrychski w "Świecie według Kiepskich"*

d28oxm3

Podziel się opinią

Share
d28oxm3
d28oxm3