Trwa ładowanie...

"Sunset Beach": Kultowy serial wraca na antenę!

Share
"Sunset Beach": Kultowy serial wraca na antenę!
Źródło: mat. dystrybutora
d4gd3ip

Już w styczniu CBS Drama zaprasza na słynną <a href="https://teleshow.wp.pl/soap-6033649163265153c">soap</a> operę „<a href="https://teleshow.wp.pl/sunset-beach-6033468246098561c">Sunset Beach</a>” wyprodukowaną przez samego Aarona Spellinga. Serial zdobył popularność w 70 krajach, w latach 90. podbił także serca Polskiej widowni. To ponad 300 odcinków niezwykle emocjonującej historii, której główną osią jest uczucie rodzące się pomiędzy Meg, przybyłą do Sunset Beach z Ludlow oraz Benem, owdowiałym biznesmenem… Czy tej parze uda się stworzyć szczęśliwy związek, mimo wielu przeciwności losu? Odpowiedzi szukajcie od 27 stycznia w dni powszednie o godzinie 19:00 na kanale CBS Drama.

Wartka fabuła serialu dostarczy widzom wielu niespodziewanych zwrotów akcji. Pierwsze odcinki serii koncentrują się na Meg Cumming, wiejskiej dziewczynie z Kansas, i jej sercowych perypetiach. W dniu ślubu Meg dowiaduje się, że narzeczony ją oszukuje.
Wyjeżdża wówczas do Sunset Beach, by odnaleźć Bena, zamożnego wdowca, którego poznała przez internet. Jednak tu przeszkodą okazuje się Annie Douglas, przyjaciółka Bena, która za Meg bynajmniej nie przepada - już wkrótce ich wzajemna relacja zbliży się do punktu krytycznego

W kolejnych odcinkach Olivia i Greg planują przy pomocy narkotyków wykraść dziecko swej ciężarnej córki Caitlin. Chcą uznać je jako swoje, by zniszczyć jej związek z nieakceptowanym przez nich Cole’m. Jednak, gdy młoda matka utraci maleństwo w wypadku samochodowym, odkryje spisek rodziców i w akcie zemsty uknuje własny. Z pomocą przyjdzie jej Annie.

d4gd3ip

Czego możecie nie wiedzieć o „Sunset Beach”:
- tytuł serialu pochodzi od nazwy miejscowości Seal Beach w Kalifornii
- w serii pojawiają się także wątki ponadnaturalne – bohaterowie giną przez klątwę ciążącą na klejnotach skradzionych z kościoła
- w jednym z odcinków bohaterowie znajdują się w ogromnym niebezpieczeństwie spowodowanym trzęsieniem ziemi
- Meg początkowo miała nazywać się Susan, jednakże gdy w jej roli obsadzono Susan Ward, imię zostało zmienione
- w epizodycznej roli Vincenta Duke’a wystąpił Aaron Spelling

Pierwszy sezon serialu „Sunset Beach” od poniedziałku 27 stycznia, w dni powszednie o godzinie 19:00 na kanale CBS Drama. Powtórki o godzinie 01:00 oraz następnego dnia o godzinie 08:00. Odcinki z całego tygodnia w niedziele od godziny 00:00.

d4gd3ip

Podziel się opinią

Share
d4gd3ip
d4gd3ip