Trwa ładowanie...

"Sukcesja": Brytyjska rodzina królewska w parodii czołówki serialu

Kilka dni temu miała miejsce premiera nowego sezonu serialu HBO "Sukcesja". Z tej okazji pewien amerykański producent postanowił sparodiować czołówkę produkcji. Zamiast bohaterów serialu pojawia się brytyjska rodzina królewska.

Share
 "Sukcesja": Brytyjska rodzina królewska w parodii czołówki serialu
Źródło: East News
dmawoso

"Sukcesja" to jeden z lepiej ocenianych seriali HBO. Nowe odcinki zbierają bardzo dobre recenzje. Gary Janetti, amerykański producent i scenarzysta postanowił wykorzystać popularność produkcji i sparodiował czołówkę serialu. Stworzył własną wersję z brytyjską rodziną królewską.

ZOBACZ TEŻ: Meghan w ogniu krytyki. Tym razem chodzi o nowe wydanie "Vogue"

W ostatnim czasie dużo mówi się o konflikcie między Meghan i Kate oraz pogarszających się relacjach między Williamem a Harrym. W serialu "Sukcesja" fabuła kręci się wokół rodziny Royów, której członkowie walczą o wpływy i panowanie. Janetti postanowił połączyć ze sobą te motywy.

dmawoso

W parodii zobaczymy archiwalne ujęcia z życia rodziny, z dzieciństwa książąt i ich lat młodości oraz nagrania z publicznych wystąpień i uroczystości. Z postaci pojawiają się m.in. królowa Elżbieta II, książę Filip, książę Karol, księżna Kamila, książę William, książę Harry, księżna Karolina, książę Ludwik, książę Jerzy, Kate Middleton, Meghan Markle oraz Archie, syn Meghan i Harry’ego.

dmawoso

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dmawoso
dmawoso