Trwa ładowanie...

Królowa Elżbieta obejrzała serial "The Crown". Jedna scena ją oburzyła

Królowa Elżbieta za namową księcia Edwarda obejrzała serial "The Crown". Produkcja podobała jej się, dopóki nie dotarła do drugiego sezonu.

Share
Królowa Elżbieta obejrzała serial "The Crown". Jedna scena ją oburzyła
Źródło: East News, fot: AP/FOTOLINK
dd9x9ko

Serial "The Crown" bije rekordy popularności. Fani brytyjskiej rodziny królewskiej z niecierpliwością czekają na trzeci sezon serialu, który zadebiutuje na Netfliksie 17 listopada. Fabuła serialu "The Crown" oscyluje wokół losów królowej Elżbiety. Akcja rozpoczyna się, kiedy córka króla Jerzego VI poślubia Filipa Mountbattena. W kolejnych odcinkach zostały przedstawione wydarzenia z życia nie tylko Elżbiety, lecz także innych członków rodziny królewskiej.

Produkcją zainteresowała się sama królowa Elżbieta, która za namową księcia Edwarda zaczęła oglądać serial.

Podobno "The Crown" spodobał się królowej. Ale, jak donosi "Mirror", osoba z otoczenia Elżbiety powiedziała, że jedna ze scen w drugim sezonie ją rozzłościła.

Zobacz także: Tego żałuje królowa Elżbieta II

Chodzi o wątek jej syna, księcia Karola, który w serialu jest szykanowany w szkole. Gdy jego ojciec książę Filip się o tym dowiaduje, nie okazuje chłopcu zrozumienia.

Elżbieta ma zastrzeżenia do tego wątku. Jak donosi informator: - Królowa zdaje sobie sprawę z tego, że wielu widzów "The Crown" uważa, że jest to realistyczny portret rodziny królewskiej. Była zdenerwowana tym, że książę Filip został przedstawiony jako nieczuły ojciec. Szczególnie rozzłościła ją scena, w której Filip jest obojętny na rozpacz Karola. To się po prostu nie wydarzyło.

dd9x9ko

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dd9x9ko
dd9x9ko