ycipk-4e4cp7

"Stranger Things": Joe Keery zmienił fryzurę. Fanki w żałobie

Steve Harrington i jego bujna fryzura to jeden ze znaków rozpoznawczych "Stranger Things". Grający tę postać aktor postanowił zmienić image. I obciął się "na garnek".
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Joe Keery jako Steve w drugim sezonie "Stranger Things"
Joe Keery jako Steve w drugim sezonie "Stranger Things" (Materiały prasowe)
ycipk-4e4cp7

Joe Keery pojawił się ostatnio w Los Angeles na imprezie Chanel. Nie byłoby w tym nic niezwykłego, gdyby nie fakt, że 27-letni gwiazdor "Stranger Things" w ogóle nie przypominał bohatera z serialu. Po bujnych lokach wspomaganych lakierem nie ma już śladu. Ku niezadowoleniu fanek (media społecznościowe zalały się łzami) Kerry wygląda teraz tak:

Joe Keery jako Steve w drugim sezonie "Stranger Things" Getty Images
Podziel się

Zobacz także: "Stranger Things 3". Dacre Montgomery opowiedział o smutnym dzieciństwie

ycipk-4e4cp7

Trudno sobie wyobrazić Steve'a bez imponującej fryzury w klimacie lat 80. Co ciekawe, Keery czesał się tak zanim dostał rolę w "Stranger Things". I wcale nie dlatego, że tęsknił za minioną epoką (urodził się w 1992 r.).

- To wina moich rodziców. Oni zawsze mieli takie duże fryzury – mówił na łamach "GQ" w 2017 r. – Ludzie zawsze mnie o to pytają, ale ja wcale nie zużywam tony lakieru do włosów ani nic z tych rzeczy – zarzekał się młody gwiazdor.

Po wizycie u fryzjera będzie teraz słyszał inne pytanie: Dlaczego to zrobiłeś?

Obejrzyj: Przenieśliśmy się w czasie ze "Stranger Things"!

ycipk-4e4cp7

Niewykluczone, że fryzura "na pazia" to pozostałości po stylizacji do najnowszej roli w filmie "Free Guy". Kerry wystąpił tam u boku Ryana Reynoldsa, Channinga Tatuma i Jodie Comer. Premiera jest zaplanowana na 3 lipca 2020 r.

Joe Keery przed przełomową rolą w "Stranger Things" wystąpił w takich serialach jak "Imperium", "Paramedycy" czy filmie "Gra o wszystko".

Polub WP Teleshow
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-4e4cp7

ycipk-4e4cp7
ycipk-4e4cp7