Trwa ładowanie...
d13btjf

"Stranger Things 3". Dacre Montgomery opowiedział o smutnym dzieciństwie

Dacre Montgomery zadebiutował w drugim sezonie serialu "Stranger Things", stając się gwiazdą. Początkowo jednak nikt nie wróżył aktorowi tak zawrotnej kariery.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Dacre Montgomery przyznał, jak wyglądało jego dzieciństwo
Dacre Montgomery przyznał, jak wyglądało jego dzieciństwo (Materiały prasowe)
d13btjf

W drugim sezonie do ekipy serialu "Stranger Things" dołączyli Dacre Montgomery i Sadie Sink, czyli rodzeństwo Billy i Max.

Postać Max szybko się rozkręciła. Dziewczynka dołączyła do ekipy Mike'a, Dustina, Lucasa i Willa. Billy pozostawał w cieniu jako typowy "bad boy". Dopiero w trzecim sezonie skradł show, podobnie jak odgrywający go Dacre Montgomery.

Fani serialu "Stranger Things" zastanawiali się, kim jest ten przystojniak. Dacre zdobył niezwykłą popularność, jednak okazuje się, że nie zawsze cieszył się dużym zainteresowaniem. Australijski aktor na instagramowym profilu udostępnił zdjęcie z czasów szkolnych. Najbardziej poruszający był podpis.

Dacre Montgomery przyznał, że miał wiele kompleksów jako młody chłopak. "Kiedy byłem nastolatkiem, czułem się zagubiony" - napisał aktor. "Nie byłem popularny ani obdarzony żadnym talentem sportowym". Patrząc na 24-letniego Dacrego, trudno w to uwierzyć!

d13btjf

Aktor przyznał jednak, że miał jedno marzenie, na którym całkowicie się skupił. Udało mu się dopiąć swego, a my czekamy na dalszy rozwój jego kariery. Wy również?

d13btjf

Podziel się opinią

Share

d13btjf

d13btjf