Trwa ładowanie...

"Stranger Things 3". Dacre Montgomery opowiedział o smutnym dzieciństwie

Dacre Montgomery zadebiutował w drugim sezonie serialu "Stranger Things", stając się gwiazdą. Początkowo jednak nikt nie wróżył aktorowi tak zawrotnej kariery.

Share
"Stranger Things 3". Dacre Montgomery opowiedział o smutnym dzieciństwie
Źródło: Materiały prasowe
d4byxv7

W drugim sezonie do ekipy serialu "Stranger Things" dołączyli Dacre Montgomery i Sadie Sink, czyli rodzeństwo Billy i Max.

Postać Max szybko się rozkręciła. Dziewczynka dołączyła do ekipy Mike'a, Dustina, Lucasa i Willa. Billy pozostawał w cieniu jako typowy "bad boy". Dopiero w trzecim sezonie skradł show, podobnie jak odgrywający go Dacre Montgomery.

d4byxv7

Fani serialu "Stranger Things" zastanawiali się, kim jest ten przystojniak. Dacre zdobył niezwykłą popularność, jednak okazuje się, że nie zawsze cieszył się dużym zainteresowaniem. Australijski aktor na instagramowym profilu udostępnił zdjęcie z czasów szkolnych. Najbardziej poruszający był podpis.

Dacre Montgomery przyznał, że miał wiele kompleksów jako młody chłopak. "Kiedy byłem nastolatkiem, czułem się zagubiony" - napisał aktor. "Nie byłem popularny ani obdarzony żadnym talentem sportowym". Patrząc na 24-letniego Dacrego, trudno w to uwierzyć!

Aktor przyznał jednak, że miał jedno marzenie, na którym całkowicie się skupił. Udało mu się dopiąć swego, a my czekamy na dalszy rozwój jego kariery. Wy również?

d4byxv7

Podziel się opinią

Share
d4byxv7
d4byxv7