Trwa ładowanie...
duyy2qa

"Stranger Things": 3. sezon pobił rekord. To najpopularniejszy serial na Netflix

Trzeci sezon "Stranger Things" w zaledwie cztery tygodnie zaliczył ponad 64 mln wyświetleń. To absolutny rekord na platformie Netflix, gdzie poprzedni lider miał wynik gorszy o prawie 20 mln.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Stranger Things
Stranger Things (Netflix)
duyy2qa

Jak podaje "Hollywood Reporter", Netflix pochwalił się wynikiem oglądalności najnowszego sezonu "Stranger Things" w kwartalnym raporcie. Nowe odcinki pojawiły się na platformie 4 lipca i już po kilku dniach miały oglądalność na poziomie 40,7 mln wyświetleń. Ponad 64 mln to wynik po czterech tygodniach i odnosi się do liczby właścicieli profilu (nie pojedynczych kont), którzy obejrzeli odcinek przynajmniej w 70 proc.

Obejrzyj: Przenieśliśmy się w czasie ze "Stranger Things"!

Netflix pochwalił się także 21-procentowym wzrostem zainteresowania "Stranger Things", porównując oglądalność drugiego i trzeciego sezonu po kilku dniach.

duyy2qa

Ponad 64 mln wyświetleń czyni trzeci sezon "Stranger Things" najpopularniejszym autorskim serialem Netfliksa. Poprzedni rekord należał do "The Umbrella Academy", które po czterech tygodniach miało 45 mln odsłon.

Z nowości świetnie poradził sobie także serial "Niewiarygodne" (32 mln). A najnowszy sezon "Domu z papieru" (44 mln) był najczęściej oglądanym serialem w krajach nieanglojęzycznych.

   "Niewiarygodne"/Materiały prasowe
("Niewiarygodne"/Materiały prasowe)

Jeżeli chodzi o filmy pełnometrażowe Netfliksa, to zaskakującym hitem okazała się "Wysoka dziewczyna". W zaledwie miesiąc po premierze ma już 41 mln odsłon (film został obejrzany przynajmniej w 70 proc.). Niewiele gorzej poradził sobie thriller "Sekretna obsesja" (40 mln), a na trzecim miejscu wylądowały "Mamusie bez synusiów" (29 mln).

Co ciekawe, w raporcie Netfliksa zabrakło danych dotyczących oglądalności finałowego sezonu "Orange is the New Black", który przez lata był jednym z flagowych seriali dostępnych na platformie streamingowej.

duyy2qa

Podziel się opinią

Share
duyy2qa
duyy2qa