Trwa ładowanie...
d4bi5hh

"Story of my life": Doda i Emil dostali zaproszenie do programu! Teraz wszystko zależy od ich decyzji

Piosenkarka prawdopodobnie wygadała tajemnicę Polsatu. Podczas gdy stacja dawkuje nam informacje o kolejnych sezonach i uczestnikach, Dorota Rabczewska wypaliła wprost, że dostała zaproszenie do przyszłorocznej edycji. To znaczy, że będzie kolejny sezon!
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Doda i Emil
Doda i Emil (Instagram.com)
d4bi5hh

Doda zapytała fanów na swoim instagramowym profilu, czy powinna wraz z Emilem wystąpić w tym programie. Przypominamy, że show polega na tym, że znana para opowiada Katarzynie Montgomery o swoim związku, historii i planach na wspólną przyszłość. Potem oboje są poddawani charakteryzacji, która postarza ich o 20 i 40 lat.

Efekt jest zawsze piorunujący, płaczą ze wzruszenia uczestnicy, prowadząca i... widzowie. I chociaż z jednej strony Doda przyznaje, że nie są (a przynajmniej starają się nie być) z Emilem medialną parą, to możliwość poddania się tej fascynującej charakteryzacji wydaje się być kusząca.

Fani z entuzjazmem namawiają gwiazdę, by się zgodziła, na pewno chcą ją zobaczyć postarzoną o te kilkadziesiąt lat, sami na pewno zasiądziemy wtedy przed telewizorami! Doda, nie daj się dłużej prosić, zgódź się!

*Zobaczcie, jak charakteryzator zrobil zombie z naszego dziennikarza: *

d4bi5hh

Podziel się opinią

Share

d4bi5hh

d4bi5hh