Stella z "Love Island" nie ma już kontaktu z Anią. Zdradziła, dlaczego

Stella z "Love Island" straciła kontakt z Anią
Stella z "Love Island" straciła kontakt z Anią
Źródło zdjęć: © Instagram | stella__staniszewska

25.07.2021 10:52

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Stella i Ania bardzo zaprzyjaźniły się w "Love Island". Dziewczyny wspierały się i były ze sobą na dobre i na złe podczas kręcenia show. Teraz jednak nie mają ze sobą kontaktu. Co się stało?

Stella i Ania podczas "Love Island" bardzo się polubiły. Widzowie z każdym kolejnym odcinkiem zauważali, jak między dziewczynami rodzi się przyjaźń. Obie wspierały się w trudnych chwilach i dodawały sobie otuchy. Nic więc dziwnego, że wszyscy myśleli, że ich przyjaźń przetrwa po programie. Tak się jednak nie stało, a o tym, dlaczego dziewczyny już ze sobą nie rozmawiają, Stella wyjaśniła na InstaStory.

Jeden z użytkowników zapytał byłą uczestniczkę, czy "jest w konflikcie z Anią B.?". Co odpowiedziała Stella Staniszewska? "Nie ma konfliktu" - wyjaśniła. "Kontakt się po prostu urwał. Nie potrzebuję nikogo na siłę w swoim życiu i ja również nie chce takim być" - tłumaczyła dalej. To jednak nie wszystko. Okazało się, że kobieta straciła kontakt także z resztą uczestników.

"Każdy zajął się swoim życiem, karierą. Ja wróciłam do siebie, bo nie mam takiego parcia na szkło i nie wszystko w tym wielkim świecie mi się podoba. Zdystansowałam się" - podsumowała gwiazda

W "Love Island" Stella była związana z Piotrkiem. Para wpadła sobie w oko już na samym początku reality-show. Jednak niedługo po tym, jak opuścili Wyspę Miłości, postanowili się rozstać. Za pośrednictwem mediów społecznościowych wyjaśnili, dlaczego podjęli taką decyzję.

Zobacz także: Karolina Gilon zamieszka w Hiszpanii? "Czuję się tu, jak w domu"

Źródło artykułu:WP Teleshow
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (2)
Zobacz także