Trwa ładowanie...
dq43wyo

"Star Voice. Gwiazdy mają głos". Poznaliśmy pierwszych uczestników programu

Już niedługo rusza nowy program TVP "Star Voice. Gwiazdy mają głos". Ogłoszono już prowadzących, a także pierwszych uczestników muzycznego show.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
"Star Voice. Gwiazdy mają głos". Poznaliśmy pierwszych uczestników programu
"Star Voice. Gwiazdy mają głos". Poznaliśmy pierwszych uczestników programu (ONS.pl, Fot: Przemysław Blaszczyk)
dq43wyo

"Star Voice. Gwiazdy mają głos" to nowe muzyczne show Telewizji Polskiej, w którym wystąpią znane aktorzy, dziennikarze i sportowcy będą rywalizować o statuetkę Diamentowego Mikrofonu. Ich zmagania oceni w jury w gwiazdorskiej obsadzie.

ZOBACZ TAKŻE: Sławomir o imprezach sylwestrowych w TVP i na Polsacie: Obie telewizje wykazały się dobrą wolą

W skład jurorów zasiądą Majka Jeżowska, Mateusz Kałamaga oraz czeska piosenkarka, Helena Vondrackova. O choreografię zadba Tomasz Barański, który dał się poznać w tej roli w polsatowskim "Tańcu z gwiazdami".

Z ustaleń magazynu “Flesz” wynika, że prowadzącymi programu zostaną znany polski hokeista Mariusz Czerkawski oraz aktorka Michalina Sosna. Dwutygodnik ujawnił też nazwisko pierwszej uczestniczki, którą ma być Beata Chmielowska-Olech, wieloletnia prowadząca “Teleexpressu”.

dq43wyo

Z kolei Wirtualne Media donoszą, że "Star Voice. Gwiazdy mają głos" wezmą udział także Aleksandra Szwed, Robert Koszucki, Jacek Lenartowicz, Marcin Urbaś, Monika Pyrek i Tadeusz Chudecki.

Premiera "Star Voice. Gwiazdy mają głos" odbędzie się 28 lutego o godz. 20:45 na antenie TVP 2.

dq43wyo

Podziel się opinią

Share

dq43wyo

dq43wyo