Trwa ładowanie...

"Star Voice. Gwiazdy mają głos" nie wróci na antenę. Uczestnicy dostali wypowiedzenia

Muzyczne show TVP2 zostało przerwane z powodu pandemii. Okazuje się, że zrezygnowano z kontynuowania formatu.

Share
"Star Voice. Gwiazdy mają głos" nie wróci na antenę. Uczestnicy dostali wypowiedzeniaŹródło: Materiały prasowe
d3kizyb

Gdy 28 lutego na antenie TVP debiutował program "Star Voice. Gwiazdy mają głos", nikt nie mógł przypuszczać, że jego emisja zakończy się już po 3. odcinkach. Pandemia koronawirusa zmusiła producentów do zawieszenia produkcji.

Jednak niedawno zapadła decyzja o tym, że show nie wróci na antenę jesienią. Nie znane są przyczyny tej decyzji. O samym fakcie zakończenia produkcji media poinformował jeden z uczestników programu, Tadeusz Chudecki.

Zobacz: Tadeusz Chudecki stracił szwagra przez koronawirusa

"W miniony piątek wszyscy wykonawcy dostali oficjalne oświadczenie telewizji, mówiące o tym, że program nie powróci na antenę. Mogę zacytować fragment pisma, które otrzymałem: 'decyzją dyrektor biura programowego Pani Agnieszki Dejneka, program "Star Voice" nie wraca na antenę. Jest nam niezmiernie przykro, dziękujemy za współpracę i mamy nadzieję, że spotkamy się przy innej produkcji'" - powiedział aktor w rozmowie z portalem plejada.pl.

d3kizyb

Uczestnikom trudno pogodzić się z tą decyzją. Zdaniem Chudeckiego stacja traci rezygnując z tego rodzaju rozrywkowych formatów.

- Mnie osobiście jest bardzo smutno z tego powodu. Myślę, że pozostałym uczestnikom podobnie, bo świetnie się bawiliśmy na planie. Szkoda, że z anteny znikają takie programy, które są dużymi, profesjonalnymi produkcjami. Takie formaty uwiarygodniają markę stacji. Mam nadzieję, że nie jest to decyzja ostateczna - skomentował.

Również Jacek Lenartowicz, który śpiewał w "Star Voice. Gwiazdy mają głos" jest zaskoczony decyzją produkcji.

d3kizyb

- To był fajny program, dobrze sobie radziliśmy, oglądalność podobno była całkiem niezła. Wiele ciekawych osób brało w nim udział: aktorzy, gwiazdy sportu, dziennikarstwa. Publiczność w studio dobrze się bawiła, więc chyba nie fałszowaliśmy za bardzo - powiedział rozbawiony.

W wiosennej edycji programu brali udział: Monika Pyrek, Marcel Sabat, Beata Chmielowska- Olech, Jacek Lenartowicz, Milena Sadowska, Aleksiej Jarowenko, Tadeusz Chudecki, Robert Koszucki, Aleksandra Szwed, Przemysław Babiarz i Marcin Urbaś. Jurorami byli: Majka Jeżowska, Mariusz Kałamaga oraz Helena Vondrackowa.

d3kizyb
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3kizyb
d3kizyb