Trwa ładowanie...

"Star Voice. Gwiazdy mają głos". Jeżowska zachwyca się Vondrackovą

Helena Vondrackova nie zmienia się od lat. Blondynka z szerokim uśmiechem dalej cieszy się popularnością w Polsce. Nic dziwnego, że i Majka Jeżowska jest nią zachwycona.

Share
"Star Voice. Gwiazdy mają głos". Jeżowska zachwyca się Vondrackovą
Źródło: East News
d4fkt17

Majka Jeżowska i Helena Vondrackova występują razem z roli jurorek w nowym show "Star Voice. Gwiazdy mają głos". Gdy tak wiele czytamy o rywalizacji między różnymi gwiazdami (weźmy jako przykład konflikt Anna Mucha vs. Ida Nowakowska)
, to w ich przypadku nie można o czymś takim nawet mówić!

Zobacz: Mężczyźni mają słabość do Majki Jeżowskiej. Piosenkarka zdradza co mówią jej po koncertach

Jeżowska w rozmowie z "Faktem" skomentowała koleżankę z show.

d4fkt17

- Praca z tak utalentowaną gwiazdą jak Helena, to prawdziwa przyjemność i zaszczyt - przyznała polska piosenkarka.

Dodała jeszcze: - Podziwiam ją od lat. Poza głosem zachwyca świetnym wyglądem i figurą. Przecież ona wygląda o kilka dekad młodziej. Chyba podpisała pakt z diabłem.

Patrząc na zdjęcia, które Helena dodaje na Instagramie, to trudno nie zgodzić się ze słowami Jeżowskiej. Czeska artystka wygląda na niektórych zdjęciach jak nastolatka.

Ale trzeba przyznać, że i Majka Jeżowska wygląda świetnie. Piosenkarka, która znów wróciła na duże festiwale i więcej jej w telewizji, także cieszy się dobrym zdrowiem. Jak przyznała w rozmowie z tabloidem, nie je mięsa od ponad 10 lat, często bawi się i tańczy. - W głębi duszy jestem ciągle dwudziestoparolatką i tak się właśnie czuję! - mówi. I oby tak dalej.

d4fkt17

Podziel się opinią

Share
d4fkt17
d4fkt17