Sprawa Krzysztofa S. i programu "Tęczowy Music Box". Sześć kobiet stawia zarzuty o molestowanie

Logo programu "Tęczowy Music Box"
Logo programu "Tęczowy Music Box"
Źródło zdjęć: © YouTube

17.07.2020 14:45, aktual.: 01.03.2022 13:34

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Według doniesień Wirtualnej Polski aż sześć kobiet złożyło zeznania przeciwko Krzysztofowi S. Oskarżają go o molestowanie, gdy były nieletnie. Prokuratura prowadzi postępowanie, a Krzysztofa S. jeszcze nie przesłuchano.

Latem 2019 r. dziennikarz Mariusz Zielke poinformował o aferze związanej z programem "Tęczowy Music Box", który był hitem lat 90. Kilka kobiet stwierdziło, że były molestowane wówczas przez Krzysztofa S. Sprawą zajęły się policja i prokuratura.

Drugi z organów zebrał zeznania sześciu pokrzywdzonych kobiet, które wprost oskarżają Krzysztofa S. o molestowanie nawet kilka lat, gdyby były nastolatkami.

Do redakcji Wirtualnej Polski zgłosiło się niemal 10 kobiet, które twierdzą, że były molestowane i gwałcone przez muzyka.

Prawnik Krzysztofa S. przesłał WP oświadczenie swojego klienta, w którym oznajmia, że "Wszystkie pojawiające się na mój temat "rewelacje" oparte są na pomówieniach jednej osoby, której personaliów nie ujawnię, nie chcąc jej zaszkodzić. Stanowczo zaprzeczam stawianym mi zarzutom".

Prokuratura jeszcze nie przesłuchała Krzysztofa S. w sprawie.

Źródło artykułu:WP Teleshow
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (1)
Zobacz także