Spięcie w śniadaniówce. Nowi gospodarze się nie dogadują?

Robert El Gendy i Klaudia Carlos to nowi gospodarze "Pytania na śniadanie"
Robert El Gendy i Klaudia Carlos to nowi gospodarze "Pytania na śniadanie"
Źródło zdjęć: © www.pytanienasniadanie.pl

23.01.2024 15:06, aktual.: 23.01.2024 16:11

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

"Pytania na śniadanie" nie ominęły zmiany, które stały się udziałem wszystkich kanałów należących do telewizji publicznej. Nową parę prowadzących tworzą od niedawna Klaudia Calros i Robert El Gendy. I już dochodzi między nimi do drobnych spięć.

Duet zadebiutował w paśmie porannym w niedzielę, 21 stycznia. To niejedyna zmiana, jaka zaszła w ostatnim czasie w "Pytaniu na śniadanie". Z programem pożegnały się wcześniej m.in. Ida Nowakowska, Anna Popek czy Małgorzata Opczowska, a dopiero co – Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski. Nieznane są losy pozostałych prowadzących, którzy obecnie przebywają na urlopach.

Do ekipy dołączyli natomiast Robert Stockinger i Joanna Górska. To naturalne, że teraz wszyscy patrzą nowym prezenterom na ręce i sprawdzają, jak ekranowi partnerzy dogadują się między sobą. Widzowie wtorkowego wydania na pewno zwrócili uwagę na drobne spięcie, do którego doszło między Carlos i El Gendym.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

El Gendy sprzeciwił się Carlos

Przypomnijmy, że prezenterzy mieli już wcześniej do czynienia z telewizją śniadaniową, więc wiedzą, czym to się, nomen omen, je. Klaudia Carlos przed ponad dekadą, w 2011 r., prowadziła pierwszy tego typu program w TVP, czyli "Kawa czy herbata?". El Gendy z kolei kiedyś zasiadał na tych samych, co teraz kanapach wraz z Tamarą Gonzalez Pereą. Współpraca ze sobą to jednak dla nich nowość.

We wtorkowym wydaniu, w trakcie sekcji "Czerwony dywan", gdzie omawiane są różne kwestie związane z gwiazdami, doszło między nimi do drobnego spięcia. Przyczyną była drobnostka – inne spojrzenie na osobliwe wideo opublikowane przez Reese Whiterspoon na jej profilu na TikToku.

Aktorka zaprezentowała na nim, jak zbiera zalegający na dachu samochodu śnieg i przesypuje go do kubków, a następnie już w domu zalewa kawą i dekoruje słodką czekoladową polewą. A następnie zachwala przygotowany przez siebie deser.

Oglądający wideo gospodarze nie kryli zdziwienia, ale w pewnym momencie Carlos rzuciła: – Można tak jeść, dlaczego nie – podsunęła widzom myśl. El Gendy zareagował jednak szybko: – Nie, nie można. Oglądają nas też młodzi widzowie. Tam jest dużo zarazków – powiedział stanowczo. I miał rację.

Zwłaszcza w mieście śnieg może zawierać dużo zanieczyszczeń, będących efektem chociażby spalin samochodowych. To siedlisko bakterii i kurzu, które po spożyciu może prowadzić do poważnych problemów z układem pokarmowym. Dla ciekawie wyglądającej przekąski nie warto narażać się na ból żołądka, biegunkę czy wymioty.

W najnowszym odcinku podcastu "Clickbait" znęcamy się nad serialem "Forst" z Borysem Szycem, omawiamy ostatni film Nicolasa Cage'a, a także pochylamy się nad "The Curse" czyli najbardziej niezręczną produkcją ostatnich lat. Możecie nas słuchać na Spotify, Apple Podcasts, YouTube oraz w AudioteceOpen FM.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (10)
Zobacz także