Trwa ładowanie...
10-11-2009 10:42

Specjalny odcinek "Niani" na pożegnanie!

Specjalny odcinek "Niani" na pożegnanie!Źródło: TVN
dim0hi2
dim0hi2

11 listopada o godzinie 11.00 Frania Skalska wręczy swoim fanom wyjątkowy prezent na pożegnanie.

Odcinek specjalny, a w nim: niezapomniane sceny, wywiady z aktorami, „wpadki” na planie zdjęciowym, alternatywne i nieemitowane dotąd wersje scenariusza. Jednym słowem, polska „Niania” – bez tajemnic!

Historia zaczyna się dziać tuż przed wyjazdem Frani do Hollywood. Zanim po raz ostatni przekroczy próg rezydencji Skalskiego, siada na schodach i zaczyna wspominać ich wspólne życie oraz ludzi, którzy zajmowali w nim wyjątkowe miejsce…

Odcinek specjalny to sentymentalna podróż w towarzystwie aktorów polskiej „Niani” po rzeczywistości, w której poruszali się przez 9. sezonów. Każdy z nich, a w szczególności odtwórcy głównych ról – Agnieszka Dygant i Tomasz Kot – przybliży nam „kwintesencję” własnej postaci i opowie o kulisach jej kreowania.

dim0hi2

Przy okazji dowiemy się, jak serialowa para czuła się w scenach miłosnych. Zobaczymy babcię Apolonię (Krystyna Ulewicz) i Teresę Maj (Elżbieta Jarosik) w zupełnie innej stylizacji. Zawstydzimy się po błyskotliwym komentarzu Jolki (Iwona Wszołkówna). Przypomnimy sobie jak dzieciaki (Emilia Stachurska, Roger Karwiński, Maria Maciejowska) z „Niani” stopniowo przestawały być dzieciakami.

Poznamy drugie oblicze Konrada (Adam Ferency) i rozszyfrujemy Karolinę (Tamara Arciuch). Wspomnimy również niektóre z gwiazd gościnnych, które odwiedziły plan serialu. W tym m.in.: Krystynę Jandę, Edytę Górniak, Borysa Szyca, Anię Przybylską, Magdalenę Stużyńską, Marylę Rodowicz, Rafała Bryndala, Kasię Figurę i Kayah.

Zwierzenia, jakich nie można było przewidzieć. Wspomnienia, które z pewnością na długo pozostaną w pamięci fanów serialu. Zabawne anegdotki do tej pory trzymane w tajemnicy.

Polska „Niania” odkryje przed fanami swoje sekrety już w środę, 11 listopada, o godzinie 11.00 na antenie TVN.

dim0hi2
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dim0hi2