Trwa ładowanie...
d2beaq8

Bez tajemnic

Najnowsze informacje
5.0
(669 głosów)
Oceń:

"Bez tajemnic" to pierwsza polska produkcja serialowa HBO w iście gwiazdorskiej obsadzie. Psychoterapeuta, Andrzej Wolski, każdego dnia przyjmuje swoich pacjentów, którzy zwierzają się ze swoich najskrytszych przeżyć, doświadczeń, czarnych myśli. Każdy bohater to oddzielna, skomplikowana historia.

Serial został zrealizowany na podstawie amerykańskiej wersji pt. In Treatment oraz oryginalnego scenariusza izraelskiego pt. BeTipul. Produkcja jest pierwszym polskim serialem polskiego oddziału HBO. Jego premiera nastąpi jesienią 2011 roku z okazji 15-lecia stacji w Polsce. Pierwsza seria liczy 45 odcinków.

Główną postacią serialu jest psychoterapeuta, który regularnie odbywa spotkania z pięciorgiem swoich pacjentów. Jest uznanym specjalistą i ojcem rodziny. Jednak sam zmaga się z problemami w życiu osobistym i zawodowym. Pochłonięty dylematami swoich pacjentów, musi zmierzyć się z niewygodnymi prawdami o sobie samym.

W roli głównej występuje Jerzy Radziwiłowicz. Obok niego występują w rolach pacjentów Małgorzata Bela, Ilona Ostrowska, Łukasz Simlat, Marcin Dorociński oraz Aleksandra Kusio. W roli superwizorki głównego bohatera zobaczymy Krystynę Jandę, a w roli jego żony - Annę Radwan. Serial reżyserują Jacek Borcuch i Anna Kazejak. Autorami zdjęć są Michał Englert i Mateusz Wichłacz.

Serial "Bez tajemnic" jest inteligentny, odważny obyczajowo i bardzo angażujący emocjonalnie. Widz znajdzie w nim bohaterów, z którymi będzie mógł się utożsamić. Produkcja pokazuje oblicza nas samych, o których trudno nam mówić.

Izraelski pierwowzór "Bez tajemnic"to "Be'Tipul", który był też inspiracją dla amerykańskiego "In Treatment". Wywołał on w tamtym kraju dyskusję o tym, czy warto korzystać z pomocy terapeutów. Więcej ludzi zaczęło też tej profesji ufać.

"Bez tajemnic" to serial o dylematach, problemach, wyborach i kłopotach życiowych, jak również o możliwości lub niemożliwości ich zrealizowania. To produkcja o tym, że być człowiekiem to jest rzecz skomplikowana i odpowiedzialna.

Bez tajemnic
Tytuł oryginalny

Bez tajemnic

Gatunek

dramat, obyczajowy, serial

Kraj produkcji

Polska

Reżyser
Obsada

Aleksandra Kusio (Zosia Werner)

Julia Rosnowska

Łukasz Simlat (Jacek Skotnicki)

Małgorzata Bela (Weronika Kasprzyk)

Marcin Dorociński (Szymon Kowalczyk)

Anna Radwan (Beata Wolska)

Jerzy Radziwiłowicz (Andrzej Wolski)

Krystyna Janda (Barbara)

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2beaq8
d2beaq8
d2beaq8