Trwa ładowanie...
30-12-2011 13:26

"Spadkobiercy": Serial powraca na antenę

"Spadkobiercy": Serial powraca na antenęŹródło: AFP
d13881i
d13881i

2 stycznia na antenę TV4 powraca serial *"Spadkobiercy". Ta improwizowana, sceniczna parodia amerykańskich oper mydlanych z lat 80., takich jak "Dynastia", "Dallas" czy "Santa Barbara", zyskała już rzeszę zagorzałych fanów.*

Seria "Spadkobiercy" przedstawia historię Jonathana Owensa (Artur Andrus)
. Jest on jednym z największych biznesmenów w historii telenowel. Z cotygodniowego funduszu przeznaczonego na drobne wydatki mógłby kupić Blake'a Carringtona, Cecila Colby, John Ross Ewinga Juniora i starczyło by mu jeszcze na kupno sporego miasta.

**[

]( http://aleseriale.pl/sid,29554,title,Spadkobiercy,serial.html )**

d13881i

Przed zatraceniem się w dobrobycie Jonathana broni jednak jego rodzina - matka Maggie Mekintosz - Owens (Maria Czubaszek)
, synowie George i Billy (Robert Górski i Marcin Wójcik), córka Dorin (Joanna Kołaczkowska), etatowi wrogowie: John MacPherson (Piotr Bałtroczyk) i Frank Dealey (Janusz Rewers), lekarz rodziny Owensów - doktor Janusz Dreyfus (Marek Grabie), agentka FBI Harriet Ferguson (Agnieszka Litwin), jej brat Harry (Michał Wójcik) oraz przyjaciel i doradca wszystkich Warren Johnson (Wojciech Tremiszewski).

Konsekwencje tego wszystkiego są niezwykle różnorodne - a zważywszy na fakt, że "Spadkobiercy" są produkcją w 100 proc. improwizowaną - zaskakujące dla wszystkich. W każdym z odcinków oprócz stałej obsady występują też postaci polskiego życia publicznego, które z większym lub mniejszym powodzeniem wcielają się w kolejnych bohaterów serialu.

W nowych epizodach zobaczyć będzie można m.in. Andrzeja Grabowskiego, Roberta Janowskiego, Elżbietę Zapendowską czy Tomasza Kammela.

**[

]( http://aleseriale.pl/sid,29554,title,Spadkobiercy,serial.html )**

d13881i

Zobacz także:

[

PAMIĘTACIE KASIĘ Z „13 POSTERUNKU”? ZOBACZCIE, JAK DZIŚ WYGLĄDA! SZOK! ]( http://aleseriale.pl/gid,9148,fototemat.html )
[

KONIEC JEST BLISKI? TWÓRCY „KLANU” PRZESADZILI! OTO DOWÓD! ]( http://aleseriale.pl/gid,9100,img,291225,fototemat.html )

[

ŻENUJĄCE POCZĄTKI GWIAZD. PO CO SIĘ TAK KOMPROMITOWAŁY?! ]( http://aleseriale.pl/gid,8815,img,284267,fototemat.html )
[

NIEGRZECZNA PRZESZŁOŚĆ POLSKICH GWIAZD. NIE WSTYDZIŁY SIĘ NAGOŚCI? ]( http://aleseriale.pl/gid,8877,img,285752,fototemat.html )

d13881i
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d13881i