Trwa ładowanie...

Sołtysik: Przepraszam Nawałkę. Król wpadek ma niejedno na sumieniu

Andrzej Sołtysik nie wie, co to dyskrecja i takt. Po nazwaniu trenera polskiej reprezentacji "głąbem" zreflektował się w ciągu 24 godzin. To nie jego pierwsza telewizyjna gafa.

Share

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Sołtysik: Przepraszam Nawałkę. Król wpadek ma niejedno na sumieniuŹródło: Facebook.com
d4h5k7p

Ostatnio Andrzej Sołtysik zaliczył na wizji wpadkę. Dziennikarz pokusił się o dosadną opinię na temat Adama Nawałki. W kąciku kulinarnym w "Dzień Dobry TVN" zaproszony gość przygotowywał placki z głąba kapusty. Prowadzącemu prawdopodobnie niesiony emocjami po przegranym meczu Polski z Senegalem ochoczo "zażartował", że głąbem jest Adam Nawałka, selekcjoner polskiej kadry.

ZOBACZ TAKŻE: Sołtysik narzeka na pracę w śniadaniówce? "Od 8 do 11 jest specyficzna publiczność"

Jak widać świetnie sprawdziła się teoria, że podczas ważnych wydarzeń sportowych wszyscy Polacy są ekspertami od piłki nożnej. Andrzej Sołtysik chyba jednak zapomniał, że swoje "żarty" opowiada przed milionową publicznością. Dziennikarz prowadzący jeden z najpopularniejszych programów w polskiej telewizji powinien brać odpowiedzialność za to, co mówi. Generowanie złych emocji i niepotrzebnego hejtu to nie jest najlepszy pomysł, aby wyrazić swoją opinię na temat meczu. W tym gorącym okresie powinniśmy wspierać reprezentację i kibicować im mimo wszystko.

d4h5k7p

Na szczęście dziennikarz poszedł po rozum do głowy i w czwartek rano przeprosił za swoje słowa.

- Chciałabym przeprosić za to, co powiedziałem na temat Adama Nawałki. Niestety, emocje, które nie zawsze są dobrym doradcą, wzięły górę - powiedział w "Dzień Dobry TVN".

Wpadki Andrzeja Sołtysika

To nie pierwszy raz, kiedy Andrzej Sołtysik najpierw powiedział, a potem pomyślał. Dziennikarz trzykrotnie wygadał ciążę sławnych pań. W 2009 r. prowadzący "Dzień Dobry TVN" na wizji napomknął o ciąży Katarzyny Herman. Aktorka opowiadała o kulisach "Kochaj i tańcz". Gwiazda powiedziała, że bardzo chciałaby wystąpić w jednym ze strojów, a Sołtysik odpowiedział, że chyba już nie może, ponieważ spodziewa się dziecka. Sytuację próbowała uratować Magda Mołek, ale informacja i tak poszła w świat.

Kilka miesięcy później Andrzej Sołtysik w podobny sposób poinformował o ciąży Agnieszki Dygant. Na konferencji TVN aktorka próbowała ukryć zaokrąglony brzuszek. Natomiast Sołtysik, który prowadził spotkanie, powiedział, że nie tylko serialowa "Niania" spodziewa się dziecka, ale również Dygant.

d4h5k7p

W czasie jednego wydania "Dzień Dobry TVN", Andrzej Sołtysik przepytywał Annę Muchę. W pewnym momencie rozmowa zeszła na życie prywatne.

- Magda ma termin porodu na przełomie lipca i sierpnia, a ty? - powiedział prezenter w programie odnośnie ciąży Mołek.

Pytanie skierowane do Anny Muchy wzbudziło dużo zainteresowania, a na jaw wyszła informacja o tym, że aktorka spodziewa się dziecka.

W 2011 r. Andrzej Sołtysik miał również okazję porozmawiać z żołnierzami, którzy wrócili z misji w Afganistanie. Pytanie dziennikarza wywołało wówczas burzę w sieci.

d4h5k7p

- Jak to jest widzieć na własne oczy śmierć pięciu młodych żołnierzy? Pojawia się myśl, że dobrze, że to nie spotkało was? - zapytał w "Dzień Dobry TVN".

Z powodu licznych wpadek Sołtysik jest już nazywany "królem wtop antenowych". Bez wątpienia wiele gwiazd miało mu za złe, że ujawnił informacje z ich życia prywatnego. Jak widać, stacja jednak pokłada w nim nadzieję, ponieważ po dłuższej przerwie prezenter znowu powrócił na wizję.

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d4h5k7p
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4h5k7p
d4h5k7p