ycipk-3dp97l

Andrzej Sołtysik nazwał na wizji Adama Nawałkę "głąbem"

Emocje po meczu Polska-Senegal jeszcze nie opadły. Sołtysik publicznie obraził selekcjonera polskiej reprezentacji.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Andrzej Sołtysik
Andrzej Sołtysik (Instagram.com)
ycipk-3dp97l

Wtorkowy mecz Polski z Senegalem to wydarzenie, na które czekali wszyscy fani piłki nożnej i nie tylko. Wierni kibicie pokładali ogromne nadzieje w tym, że nasza reprezentacja wyjdzie zwycięsko z tej rozgrywki. Niestety, rzeczywistość okazała się zupełnie inna. Samobójcza bramka, a potem gol do pustej bramki, sprawiły, że przegraliśmy z Senegalem 2:1.

ZOBACZ TAKŻE: Kalczyńska o dzisiejszym dziennikarstwie: "W TVN24 sami montowaliśmy materiały"

ycipk-3dp97l

W środowym wydaniu "Dzień Dobry TVN" również nie zabrakło tematu piłki nożnej i przegranego meczu. Prowadzący, Andrzej Sołtysik, posunął się jednak o krok za daleko. W kąciku kulinarnym zaproszony gość przygotowywał placuszki z głąba kapusty. Pani smażąca potrawę żartobliwie zapytała: "Kto jest głąbem dzisiaj?". Dziennikarz ochoczo zabrał głos w tej kwestii.

- Człowiek w okularach, bardzo dobrze ubrany, zaczeska na bok, siwe włosy, o imieniu Adam - wypalił Sołtysik.

Opis doskonale pasuje do Adama Nawałki, selekcjonera polskiej kadry. Jak widać, potwierdza się teoria, że w czasie ważnych wydarzeń sportowych, wszyscy są ekspertami od wszystkiego i uwielbiają oceniać innych. O ile w zaciszu domowym słyszą to najbliżsi, to wypowiedź Sołtysika usłyszało kilka milionów widzów.

ycipk-3dp97l

Prawda jest taka, że prowadzący się nie popisał i zbyt ochoczo wypowiedział swoją opinię na temat Adama Nawałki. Na filmiku, który pojawił się na Twitterze widać, że Andrzej Sołtysik potraktował swoją wypowiedź jako świetny żart, który rozśmieszył tylko jego, a większość wprawił w zażenowanie. Nawet Anna Kalczyńska, współprowadząca program, nie wiedziała jak zareagować.

ycipk-3dp97l
ycipk-3dp97l
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-3dp97l