Trwa ładowanie...

Sofia Vergara w latach 90. olśniewała urodą. Do dziś nic się nie zmieniło

Sofia Vergara cieszy się mianem jednej z najpiękniejszych aktorek telewizyjnych. Ten tytuł towarzyszy jej już od kilku dekad. Nic dziwnego, od lat wygląda zachwycająco.
Share
Sofia Vergara jest jedną z najpiękniejszych aktorek
Sofia Vergara jest jedną z najpiękniejszych aktorekŹródło: East News, Fot: Admedia, Inc/Sipa USA
dj4azeu

Gwiazda komediowego hitu, "Współczesna rodzina", stawiała pierwsze kroki w świecie modelingu i reklamy już jako nastolatka. Kolumbijka szybko zaczęła odnosić sukcesy, ale wcale nie wiązała swojej przyszłości z show-biznesem.

Świadczyło o tym rozpoczęcie studiów dentystycznych, które ostatecznie przerwała i skupiła na pracy modelki i aktorki w serialu.

Zobacz także: Sofia Vergara pokazała zdjęcie z pierwszej sesji. Miała wtedy 11 lat

Pewną przeszkodą w rozwoju kariery było wczesne małżeństwo, ciąża i rychły rozwód. Vergara miała 18 lat, gdy poślubiła ukochanego z liceum, któremu rok później urodziła syna. Szczęście rodzinne zakończyło się rozwodem 2 lata po ślubie.

Vergara jednak szybko też pokazała, że może być spełnioną mamą odnoszącą sukcesy zawodowe. Sesje zdjęciowe, w jakich brała udział w latach 90. do dzisiaj robią niemałe wrażenie. Ponętna Vergara prezentuje się na nich zjawiskowo.

   Instagram.com
Źródło: Instagram.com

Zobacz także: Sofia Vergara w bikini. Im jest starsza, tym bardziej zmysłowa

Aktorka najwyraźniej lubi wraca do tego okresu, bo migawkami z sesji sprzed 20 lat dzieli się w mediach społecznościowych dość często. Trudno się dziwić. Trzeba przyznać, że czas jej służy, bo i kiedyś i dziś wygląda równie zachwycająco! A jak wam podobają się jej zdjęcia z przeszłości?

dj4azeu

Zobacz też: Najsmaczniejsza impreza w polskim show biznesie

dj4azeu

Podziel się opinią

Share
dj4azeu
dj4azeu