Trwa ładowanie...
d1sm3bf

Sofia Vergara pokazała zdjęcie z pierwszej sesji. Miała wtedy 11 lat

Jedna z najpiękniejszych i najlepiej zarabiających aktorek w amerykańskiej telewizji wróciła pamięcią do swoich początków. Na jej Instagramie pojawiła się fotka, od której wszystko się zaczęło.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Sofia Vergara wróciła pamięcią do lat 80.
Sofia Vergara wróciła pamięcią do lat 80. (ONS.pl)
d1sm3bf

Pod zdjęciem 11-letniej Vergary pojawił się podpis, że pochodzi ono z pierwszej sesji wykonanej w kolumbijskim mieście Barranquilla. To właśnie tam urodziła się przyszła gwiazda "Współczesnej rodziny" i tam stawiała pierwsze kroki w świecie modelingu i reklamy.

Szybko zaczęła odnosić sukcesy, ale wcale nie wiązała swojej przyszłości z show-biznesem. Świadczyło o tym rozpoczęcie studiów dentystycznych, które ostatecznie przerwała i skupiła na pracy modelki i aktorki w serialu.

Przeszkodą w rozwoju kariery było wczesne małżeństwo, ciąża i rychły rozwód. Vergara miała 18 lat, gdy poślubiła ukochanego z liceum, któremu rok później urodziła syna. Szczęście rodzinne zakończyło się rozwodem 2 lata po ślubie.

Ojczystą Kolumbię opuściła pod koniec lat 90. Zamieszkała w Miami i wkrótce została odkryta przez amerykańskich filmowców.

147506, Sofia Vergara and Joe Manganiello at the 22nd Annual Screen Actors Guild Awards held at the Shrine Auditorium in Los Angeles, USA on January 30, 2016. Photograph: ? Thomas Janssen, Pacific Coast News. Los Angeles Office: +1 310.822.0419 FEE MUST BE AGREED PRIOR TO USAGE East News
147506, Sofia Vergara and Joe Manganiello at the 22nd Annual Screen Actors Guild Awards held at the Shrine Auditorium in Los Angeles, USA on January 30, 2016. Photograph: ? Thomas Janssen, Pacific Coast News. Los Angeles Office: +1 310.822.0419 FEE MUST BE AGREED PRIOR TO USAGE

Vergara długo nie mogła sobie ułożyć życia prywatnego (parowano ją m.in. z Tomem Cruisem), jej młodszy brat uzależnił się od narkotyków i został deportowany do Kolumbii. W końcu gwiazda "Współczesnej rodziny", będąca najlepiej zarabiającą aktorką telewizyjną w USA, znalazła szczęście u boku kolegi po fachu.

d1sm3bf

Joe Manganiello (na zdjęciu) oświadczył się pół roku po pierwszym spotkaniu i zakochani wkrótce stanęli na ślubnym kobiercu. W tym roku zobaczymy ich razem na ekranie w filmie "Stano".

Oglądaj swoje ulubione programy za darmo na komputerze, telefonie i telewizorze! Sprawdź WP Pilot!

d1sm3bf

Podziel się opinią

Share

d1sm3bf

d1sm3bf