Qaqwqwrqw

Śmiertelne zauroczenie na nowo. W HBO GO od 11 lipca

„Heathers” to serialowa czarna komedia inspirowana kultowym filmem ”Śmiertelne zauroczenie”. W latach 80. grała w nim Winona Ryder. Na razie nowy serial tylko w HBO GO, a na antenie HBO pojawi się we wrześniu.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Nastolatki w walce o wpływy i popularność: serial Heathers
Nastolatki w walce o wpływy i popularność: serial Heathers (HBO, Fot: HBO)
Qaqwqwrqw

”Heathers” to nowy, mroczny serial komediowy inspirowany kultowym w latach osiemdziesiątych filmem, który w Polsce funkcjonował po tytułem Śmiertelne zauroczenie. Serialowa produkcja jest osadzoną we współczesnej, amerykańskiej szkole średniej opowieścią o rywalizacji między nastolatkami. Premiera Heathers odbędzie się w HBO GO już 11 lipca.

Na antenie HBO serial będzie można zobaczyć we wrześniu.

Bezwzględna Heather Chandler (Melanie Field) jest najbardziej wpływową dziewczyną w Westerburg – elitarnej szkole średniej. Jest także liderką grupy, do której należą Heather Duke (Brendan Scannell), Heather McNamara (Jasmine Mathews) oraz Veronica Sawyer (Grace Victoria Cox). Ta ostatnia coraz gorzej jednak znosi przedmiotowe traktowanie jej przez przywódczynię paczki. Kiedy Veronika poznaje tajemniczego J.D. (James Scully), w jej głowie zaczynają się rodzić coraz bardziej makabryczne pomysły.

Qaqwqwrqw

Heathers to czarna komedia o życiu młodych ludzi inspirowana kultowym filmem z lat osiemdziesiątych, z nastoletnią wówczas Winoną Ryder. W Polsce film ten znany jest widzom jako Śmiertelne zauroczenie (Heathers). Pomysłodawcą serialu nawiązującego do filmowego pierwowzoru jest Jason A. Micallef (Jak po maśle). Na szczególną uwagę zasługuje tutaj pełna znanych utworów ścieżka dźwiękowa.

Sala gimnastyczna jako miejsce schadzek głównych bohaterek HBO
Podziel się

W rolach głównych występują: Grace Victoria Cox (serial Twin Peaks), James Scully (serial Quantico), Melanie Field (serial Lip Sync Battle Preshow), Brendan Scannell (serial Bonding) oraz Jasmine Mathews (serial Sweetbitter). W gościnnej roli na ekranie pojawia się także znana z serialu Beverly Hills 90210 Shannen Doherty. Producentem dziesięcioodcinkowego serialu jest Paramount Network.

Premiera serialu Heathers odbędzie się w środę, 11 lipca w HBO GO – tego dnia do serwisu dodane zostaną dwa pierwsze odcinki produkcji. Kolejne odcinki pojawiać się będą po dwa, co tydzień w środy. Serial będzie emitowany na antenie HBO od 4 września.

Qaqwqwrqw
Qaqwqwrqw
Qaqwqwrqw
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
Qaqwqwrqw