"Ślub od pierwszego wejrzenia". Widzowie zawiedzeni zachowaniem Marty. Zarzucają jej fałsz

Marta zdenerwowała fanów "Ślubu od pierwszego wejrzenia"
Marta zdenerwowała fanów "Ślubu od pierwszego wejrzenia"
Źródło zdjęć: © Player.pl
Magdalena Sawicka

30.11.2022 20:27

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Widzowie "Ślubu od pierwszego wejrzenia" czują się oszukani. Wierzyli w szczere intencje Marty i jej małżeństwo Patryka. Teraz wylewają na nią pomyje i krytykują za działalność w mediach społecznościowych.

Fani "Ślubu od pierwszego wejrzenia" mieli okazję zobaczyć dalsze perypetie bohaterów show w innym miejscu niż media społecznościowe. Na Player.pl opublikowano dodatkowy odcinek programu. Nadprogramowy materiał miał odpowiedzieć na pytania widzów, a tymczasem pojawiły się kolejne niejasności.

Marta i Patryk byli ulubioną parą 8. edycji programu. Wiele osób wierzyło, że to właśnie ich relacja ma szansę przetrwać. Niestety w specjalnym odcinku małżonkowie ogłosili, że są w trakcie rozwodu.

Widzowie nie kryli zaskoczenia i zaczęli otwarcie zarzucać Marcie, że przez cały program udawała, że zależy jej na małżeństwie, a w istocie była dla niej ważna tylko kariera na Instagramie. Takie komentarze pojawiły się po odcinku dodatkowym oraz po tym, jak na profilu uczestniczki "Ślubu od pierwszego wejrzenia" zaczęły pojawiać się niemal same reklamy.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

W 14. epizodzie show Marta przyznała, że po rozstaniu z Patrykiem skupiła swoją uwagę na mediach społecznościowych. "Troszeczkę tutaj zaczęłam się rozwijać pod kątem Instagrama. Zaczęło to być obecne w moim życiu. Instagram w jakiś sposób wypełnił mi pustkę po rozstaniu [...] Ta samotność umknęła, ponieważ swoją energię skierowałam na obecność w Instagramie i nie odczuwałam tak bardzo bycia samej - mówiła.

Widzowie "Ślubu od pierwszego wejrzenia" nie uwierzyli Marcie. Pojawiła się krytyka i zarzuty:

"Naprawdę nieźle wszystkich nabrałaś, bo nie było osoby, która by twierdziła że się rozstaniecie. Ok, rozstać można się gdy się poznaje kogoś i stwierdza że to nie to, bo nie pasują jakieś rzeczy, ale rozstać się "bo tak", "bo potrzebuje zasięgów na ig" to jest nie do wiary"

"Aż ciężko uwierzyć w to co mówisz w 14 odcinku wszyscy daliśmy się nabrać na miłą, ciepłą i rodzinną Martę bo okazuje się że udział w programie był potrzebny tylko dla zasięgów na ig.... po co tacy ludzie blokują miejsca w tym programie? Po co zaznaczacie i kłamiecie w ankietach a później we wszystkich odcinkach że jesteście tu dla miłości, a w ostatnim odcinku nagle mówicie że to koniec..."

"Oj okazałaś się strasznie fałszywa"

"Pamiętaj, że 5-minutowa namiastka sławy przeminie, nie ma nic takiego w tobie czym możesz przyciągnąć na dłużej, ile można oglądać babcine garsonki i chińskie ciuchy"

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (19)
Zobacz także