Trwa ładowanie...

"Ślub od pierwszego wejrzenia" TVN. Jak dziś wygląda Natalia, "najbardziej nielubiana uczestniczka"?

W Polsce popularne show ma już sześć edycji, trwa nabór do kolejnej. Czy ktoś jeszcze pamięta uczestniczkę pierwszej, Natalię? Ona wolałaby zapomnieć, że wzięła w tym udział.

Natalia nie była zadowolona z wyboru "ekspertów" i chętnie dawała temu wyraz Natalia nie była zadowolona z wyboru "ekspertów" i chętnie dawała temu wyraz
ded6sog
ded6sog

Pojawienie się formatu (oryginalny powstał w Danii) w Polsce, wywołało niemałe poruszenie. Prawdziwy ślub z nieznajomą osobą to niezwykle kontrowersyjne posunięcie. Zwłaszcza że "eksperci" w show i ich pseudonaukowe metody łączenia ludzi w pary to tylko umowne "czary-mary" na potrzeby show. Liczba rozwodów po programie to tylko dowód na to.

Z pierwszej edycji show nie przetrwała żadna z par. Jedną z uczestniczek tamtej serii była Natalia. Widzowie zapamiętali ją jako dziewczynę, której telewizyjny mąż nie spodobał się już od samego początku. Natalia nie zamierzała robić dobrej miny do złej gry i od razu była "na nie".

Cały program traktowała Jacka z rezerwą, a nawet lekceważeniem, upokarzając go przed kamerami. Jacek do dziś utrzymuje kontakt z niektórymi uczestnikami "Ślubu". Natalia odcina się od programu.

Pierwsza edycja polskiego  "Ślubu" była emitowana w 2016 roku
Pierwsza edycja polskiego "Ślubu" była emitowana w 2016 roku

Swoim zachowaniem przed kamerami zapracowała na brak sympatii widzów. Jedna z osób na Instagramie zapytała o to:

ded6sog

"Pani Natalio, była pani jedną z najbardziej nielubianych osób w 'ŚoPW', zawsze zastanawiało mnie, ile w tym było manipulacji TVN a ile prawdy?".

Natalia, przełykając tę gorzką pigułkę, odpowiedziała: "Ciągle dziwi mnie, ile osób mnie może nie lubić, skoro nawet mnie nie zna. Gratuluję wszystkim, którzy wierzą w magię telewizji. Program nie ma tzw. kulis, więc cała prawda zostaje dla wtajemniczonych".

Dziewczyna jednak nigdy sama nie zabrała głosu, by te rzekome kulisy zdradzić. Na jej szczęście pierwsza edycja "Ślubu od pierwszego wejrzenia" nie jest już nigdzie dostępna. Natalia ma szansę na kompletne wymazanie z pamięci udziału w show.

"Ślub od pierwszego wejrzenia" – to działa! Kolejni uczestnicy zostają rodzicami

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
ded6sog
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
ded6sog