Trwa ładowanie...

Iza i Jacek ze "Ślubu" są parą? Odpowiedziała

Ci uczestnicy "Ślubu od pierwszego wejrzenia" nie znaleźli miłości w TVN, chociaż było blisko. Ale może jednak uczucie pojawiło się po programie? Taką nową teorię wysnuli internauci, na co zarówno Iza, jak i Jacek, zdecydowali się zareagować.

"Ślub od pierwszego wejrzenia" łączy w pary, ale czy tych dwoje? "Ślub od pierwszego wejrzenia" łączy w pary, ale czy tych dwoje? Źródło: "Ślub od pierwszego wejrzenia"
d1syeh9
d1syeh9

We wtorek 14 grudnia widzowie TVN zobaczą finałowy odcinek 6. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Choć wiele osób poznało już zakończenie dzięki Playerowi, to z pewnością finał przygód uczestników tej serii zaskoczy fanów show TVN. "Ślub" ma tabuny fanów, którzy przeżywają historie bohaterów, i którzy komentują ich losy jeszcze długo po programie.

A że byli uczestnicy "Ślubu" chętnie udzielają się w mediach społecznościowych, to jest o czym mówić. Dodatkowo część bohaterów różnych edycji utrzymuje ze sobą bliski kontakt. Tak jest m.in. w przypadku Jacka z pierwszej edycji i Izy z edycji nr 5.

Zobacz też: Pary ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia", które się rozstały

Iza i Jacek wzięli ostatnio udział w nagraniach dla "Dzień Dobry TVN". Przy okazji nie zabrakło wspólnych zdjęć publikowanych na Instagramie.

d1syeh9

- Każdy uczestnik programu z pewnością chciał dowiedzieć się więcej, z czym wiąże się udział w takim eksperymencie. Niektórzy potrzebowali wsparcia, rady lub rozmowy na temat odczuć i samego udziału, a tego najlepiej szukać wśród innych [...]. Nie tylko się okazuje, że mamy wspólne przeżycia, jak i też niekiedy pasje, poczucie humoru i możemy tworzyć paczkę dobrych przyjaciół, wspierając się w codziennych sprawach - mówił o uczestnikach, którzy zostali dzięki programowi przyjaciółmi.

"Dziękuje wam kochani za to, że jesteście, za wsparcie za rozmowę o każdej porze dnia i nocy, za zrozumienie i wszystko inne" - pisała Iza po programie.

A internauci zaczęli dociekać, czy może między nią a Jackiem, który nie znalazł miłości w programie, pojawiło się jakieś uczucie. "Czy jesteście parą?" - zapytała wprost jedna z osób.

d1syeh9

Iza krótko odpowiedziała: "Nie jesteśmy parą z Jackiem".

"Parą znajomych. Już nie kłam" - dodał z kolei uczestnik show.

d1syeh9
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1syeh9