"Ślub od pierwszego wejrzenia" TVN. Agnieszka tuż przed finałem publikuje zdjęcie. Fani: "podpuszcza nas?"

Agnieszka w "Ślubie" pokazała się jako bardzo uległa i zgadzająca na wszystko osoba (TVN)
Agnieszka w "Ślubie" pokazała się jako bardzo uległa i zgadzająca na wszystko osoba (TVN)

17.05.2022 15:48, aktual.: 17.05.2022 15:59

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Uczestniczka popularnego show TVN ma dość niezdrowe podejście do swojego udziału w "Ślubie". Pojawia się na forach dla widzów, gdzie komentuje posty o sobie i stara się obrócić wszystko w żart. Sama pewnie widzi, jak smutno się patrzy na jej telewizyjne małżeństwo.

Agnieszka w programie poślubiła Kamila. Wesele przetańczyli razem wpatrzeni w siebie, pewni, że zostali świetnie dobrani przez ekspertów. Niestety z dnia na dzień mężczyzna był coraz mniej entuzjastycznie nastawiony do swojej telewizyjnej żony.

W każdym odcinku patrzymy na dość smutne sceny, w których Aga próbuje wykrzesać z wiecznie zalatanego i zajętego wszystkim tylko nie nią męża choć odrobinę czułości. Kamil nie okazuje jej uczuć, angażuje się w pracę, znajomych, rodzinę, a nie w ich świeżą i nietypową relację.

Agnieszka ciągle próbuje robić dobrą minę do złej gry i nigdy nawet jednym słowem nie skarży się na tę sytuację. Oczywiście wiadomo, do czego takie postępowanie ją doprowadzi. We wtorek wieczorem na player.pl wyemitowany zostanie finał "Ślubu od pierwszego wejrzenia" i dowiemy się, czy uczestnicy pozostaną w małżeństwie, czy jednak zdecydują na rozwód.

Kilkanaście godzin przed tym dziewczyna opublikowała na Instagramie odliczanie do emisji odcinka oraz zdjęcie... obrączki i bransoletki. Na biżuterii widnieje data: 2 października 2021 roku.

Instagram Agnieszki
Instagram Agnieszki

Co może oznaczać ten rebus? Widzowie na facebookowym forum pytają, czy Aga ich podpuszcza. Inni zastanawiają się, czy to data nakręcenia finałowego odcinka. Być może partnerzy oddali sobie obrączki, ale pozostawili takie bransoletki w formie prezentu?

Po sieci krąży wiele "dowodów" na to, że Kamil już jest z inną dziewczyną, nieprzypominającą Agnieszki. Gdy finał zostanie wyemitowany w telewizji (we wtorek 24 maja), oboje będą mogli odsłonić karty.

Źródło artykułu:WP Teleshow
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (24)
Zobacz także