Trwa ładowanie...
Wojciech Chentkiewicz
03-10-2016 09:27

"Ślub od pierwszego wejrzenia" odcinek 1 - dziś start kontrowersyjnego show

Dziś wieczorem wyemitowany zostanie pierwszy odcinek programu „Ślub od pierwszego wejrzenia”. Format od momentu zapowiedzi emisji wywołuje wiele kontrowersji. Uczestnicy show będą bowiem dobierani w pary tylko na podstawie badań wykonanych przez naukowców. Co wydarzy się w premierowej odsłonie programu? Na co powinni przygotować się widzowie? Zobacz krótką zapowiedź „Ślubu od pierwszego wejrzenia”.

"Ślub od pierwszego wejrzenia" odcinek 1 - dziś start kontrowersyjnego showŹródło: Agencja TVN/x-news
d3l731i
d3l731i

Takiego programu w polskiej telewizji jeszcze nie było. „Ślub od pierwszego wejrzenia” to format, którego uczestnicy biorą udział w odważnym eksperymencie małżeńskim. Charakter show wzbudza ogromne kontrowersje. Na czym polegać będzie „Ślub od pierwszego wejrzenia”?

"Ślub od pierwszego wejrzenia" - opis programu

„Ślub od pierwszego wejrzenia” to oparty na duńskiej produkcji „Gift Ved Forste Blik” format, którego uczestnicy biorą ślub na oczach widzów. Problem polega na tym, że państwo młodzi poznają się dopiero przed drzwiami Urzędu Stanu Cywilnego. Pary dobierane są na podstawie badań przeprowadzanych przez trójkę naukowców – antropologa prof. Bogusława Pawłowskiego, seksuolog Monikę Satruch oraz psychologa Piotra Mosaka. Uczestnicy zostaną poddani dokładnej analizie, a jej wyniki decydują o tym, z kim zwiążą się węzłem małżeńskim. Osoby biorące udział w programie badane są pod kątem profilu psychologicznego, charakteru, aktywności seksualnej, ogólnej atrakcyjności, względów antropologicznych, a nawet zapachu ciała oraz tembru głosu. Uczestnicy po miesiącu wspólnego pożycia mogą zadecydować, czy chcą kontynuować swój związek, czy też jednak wolą zdecydować się na szybki rozwód.

W pierwszym odcinku „Ślubu od pierwszego wejrzenia” widzowie poznają pierwsze sześć par biorących udział w tym społecznym eksperymencie.

"Ślub od pierwszego wejrzenia" - kontrowersje

„Ślub od pierwszego wejrzenia” niemal od momentu zapowiedzi pojawienia się w Polsce wywołuje wiele kontrowersji. Przeciwnicy produkcji oskarżają twórców o podważanie powagi instytucji rodziny. Początkowo „Ślub od pierwszego wejrzenia” miał być emitowany od 5 września. Telewizja TVN postanowiła jednak przesunąć datę premiery swojego nowego show na październik.

"Ślub od pierwszego wejrzenia" odcinek 1 - gdzie oglądać?

Pierwszy odcinek „Ślubu od pierwszego wejrzenia” wyemitowany zostanie dziś wieczorem o godzinie 22:30 na antenie TVN. Każdy kolejny epizod pojawiać będzie się co poniedziałek o tej samej porze. Wszystkie odsłony programu można śledzić online na platformie player.pl

d3l731i
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3l731i