Trwa ładowanie...

"Ślub od pierwszego wejrzenia": Martyna ma talent. Pochwaliła się zdjęciami

Wzięła udział w trzeciej edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Niestety, nie znalazła miłości. W mediach społecznościowych pochwaliła się swoją pasją.

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

"Ślub od pierwszego wejrzenia": Martyna ma talent. Pochwaliła się zdjęciamiŹródło: Facebook.com, fot: Facebook
d99c5lh
d99c5lh

W jesiennej ramówce TVN emitowano trzecią edycję "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Choć program budzi skrajne emocje, cieszy się ogromną popularnością wśród widzów. Bohaterzy show TVN stają na ślubnym kobiercu i decydują się wejść w związek małżeński z nieznajomą osobą. Różne są tego efekty. Statystycznie więcej programowych par - niestety - się rozstaje po programie. Tak jak Martyna i Przemek, którzy nie dogadali się.pod żadnym względem.

Kiedy widzowie mogli poznawać uczestników w show TVN, tego o Martynie się nie dowiedzieli. Okazuje się, że uczestniczka "Ślubu..." ma talent i maluje. Efektami swojej pracy pochwaliła się na Instagramie.

"Chciałam się z wami podzielić jedną z moich pasji. A mianowicie - uwielbiam malować" - wyznaje na Instagramie i dodaje: "Rysowanie jest dla mnie muzyką dla oczu i wyciszeniem dla umysłu".

(ŻEBY ZOBACZYĆ TWÓRCZOŚĆ MARTYNY, NALEŻY KLIKNĄĆ NA STRZAŁKĘ UMIESZCZONĄ PO PRAWEJ STRONIE ZDJĘCIA)

Fani komplementują "dzieła" Martyny. "Bardzo ładne. Będę obserwować twoje poczynania", "Przepięknie! Masz ogromny talent!" - czytamy w komentarzach.

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d99c5lh
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d99c5lh