"Ślub od pierwszego wejrzenia": Laura zareagowała na romans z Karolem. Już wszystko jasne

Laura i Karol według ekspertów "Ślubu od pierwszego wejrzenia" nie byli sobie pisani
Laura i Karol według ekspertów "Ślubu od pierwszego wejrzenia" nie byli sobie pisani
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

21.06.2021 12:43

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Takiego zwrotu akcji jeszcze nie było. W 5. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" Laura wyszła za Maćka, a Karol ożenił się z Igą. Wybory ekspertów okazały się nad wyraz nietrafione, bowiem oba małżeństwa szybko się rozpadły. A po programie Laura zaczęła spotykać się z Karolem. Oboje długo nie komentowali tych doniesień, ale w końcu była żona Maćka zareagowała.

W 5. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" Karolowi przypisano Igę, która swoją emocjonalną niestabilnością doprowadziła mężczyznę na skraj rozpaczy. Z kolei Laura nie potrafiła odnaleźć się u boku Maćka, który był dla niej zbyt spokojny i niezdecydowany.

Okazuje się, że pomimo zawodów miłosnych, oboje otworzyli się na nowe uczucie. I to wobec osób dobrze znanym widzom "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Fani programu spotkali Laurę i Karola w galerii handlowej, gdzie z ukrycia zrobiono im zdjęcie.

Na grupach fanowskich zawrzało. Laura i Karol nie komentowali jednak rzekomego romansu. Dopiero po kilku dniach Karol zdobył się na chwilę szczerości w "Dzień Dobry TVN".

- Oboje stwierdziliśmy, że nie chcielibyśmy udzielać wywiadów. Chcemy się cieszyć sobą z dala od medialnego szumu – mówił w śniadaniówce.

Karol wyłożył karty na stół, ale w mediach społecznościowych ze świecą szukać ich wspólnych fotek. Laura również wymownie milczy na temat nowego partnera. Dociekliwi fani zauważyli jednak reakcję 31-latki, którą odczytali jako potwierdzenie związku z Karolem.

"Ciekawe, czy Karol z wami był, bo już na grupie wasze zdjęcie ktoś wstawił, że was widział. Życzę wam szczęścia" – napisał jeden z fanów w mediach społecznościowych. A Laura "polubiła" ten wpis, co wcześniej jej się nie zdarzało.

Źródło artykułu:WP Teleshow
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (8)
Zobacz także