Trwa ładowanie...

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Krzysztof i Paulina są razem!

Pamiętacie Paulinę i Krzysztofa ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia"? Kilka miesięcy temu huknęła informacja, że się rozstali. Cóż, mamy tym razem dobre wieści.

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Krzysztof i Paulina są razem!Źródło: Facebook.com
d1ymp7m
d1ymp7m

"Ślub od pierwszego wejrzenia" budził sporo emocji w ostatnich latach. Ostały się tylko... dwie pary. Przykładem zgodnego małżeństwa, które przetrwało show i próbę czasu jest Anita i Adrian, którzy niedawno świętowali chrzest synka Jerzyka. Okazuje się, że i Pauliny i Krzysztofa sytuacja się wyjaśniła.

Zobacz: Z tymi co się znają - Dariusz Kulik

Paulina i Adrian brali udział w 2. edycji "Ślubu...". To było dokładnie 18 marca 2017 r. Od tamtej chwili wiele się wydarzyło w życiu pary. Krzysztof i Paulina nie mieli lekko ani w programie, ani po tym, gdy kamery zawinęły się z ich życia. Co jakiś czas dochodziły słuchy, że między partnerami nie układa się najlepiej. W kwietniu 2018 r. z instagramowego konta Krzysztofa zniknęły zdjęcia z żoną.

"Niestety nie minęły podłości i złości dlatego też jest jak jest. Życie toczy się dalej i nikt za nas go nie przeżyje" - komentował internetową aferkę Krzysztof.

d1ymp7m

Prawdziwy kryzys wyszedł na jaw we wrześniu 2019 r. Uczestnik show ogłosił, że nie jest z Pauliną i złożył papiery rozwodowe:

"Wyjaśnić chyba muszę, że od ponad 3 miesięcy nie jestem ze swoją telewizyjną żoną i złożyłem dokumenty rozwodowe. Jednocześnie mogę poczuć ulgę, iż mogę mieć takich przyjaciół, którzy są obok, gdy pozostajesz sam".

Wygląda na to, że sytuacja diametralnie się zmieniła!

Krzysztof na swoim profilu na Instagramie dodał zdjęcia z Pauliną. Razem wybrali się do Ciechocinka. W komentarzach czytamy, że fani są zachwyceni.

"Jak dobrze Was widzieć razem", "Super, że ponownie widzieć Was razem. Jednak miłość to miłość" - piszą użytkownicy.

Instagram.com
Źródło: Instagram.com

O powrocie do siebie świadczy też wspólne zdjęcie ze świąt Bożego Narodzenia, które zrobiła sobie para.

Wygląda na to, że Paulina i Krzysztof zawalczyli o siebie. Można się pokusić więc o pytanie, czy TVN zdecyduje się jednak na kolejną edycję show? Jak myślicie?

d1ymp7m
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1ymp7m