"Ślub od pierwszego wejrzenia". Krzysiek znowu został tatą. Ma już inną partnerkę

Krzysiek rozstał się z Pauliną 3 lata temu
Krzysiek rozstał się z Pauliną 3 lata temu
Źródło zdjęć: © Instagram

04.02.2024 14:50, aktual.: 04.02.2024 15:33

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Krzysztof Zrobek był uczestnikiem drugiej edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Z żoną poznaną w telewizji tworzył wybuchową parę, która jednak postanowiła po programie zostać razem. Udało im się nawet powiększyć rodzinę, ale ich wspólne życie to już przeszłość. Krzysztof poinformował niedawno, że znowu został z tatą, ale tym razem z zupełnie inną kobietą.

Krzysztof Zrobek i Paulina Brzoza poznali się dzięki drugiej edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia", która była emitowana jesienią 2017 r. Ich związek od początku przypominał jazdę kolejką górską. Oboje uważali, że eksperci pomylili się, tworząc z nich parę. Szczególnie rozczarowana była Paulina, której nie podobał się styl życia małżonka, ale też uważała, że jest narcyzem. Jednak po programie uczestnicy postanowili kontynuować znajomość.

Jesienią 2020 r. na świat przyszedł ich syn, ale już w lutym 2021 r. rodzice Jasia przestali być razem. "Został złożony po raz kolejny pozew o rozwód, jak i dokument zabezpieczający kontakty moje z malutkim synkiem Jasiem. Rozwód to nie koniec świata, ale niestety przyszło mi walczyć o spotkania z malutkim synkiem, który tego świata jeszcze nie zna" - żalił się na Instagramie.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

"Ślub od pierwszego wejrzenia" - Krzysiek ma drugie dziecko

Były mąż Pauliny nie jest szczególnie aktywny w mediach społecznościowych. Ostatnio podzielił się tam jednak radosną nowiną o narodzinach kolejnego potomka.

"To już ponad miesiąc na tym pięknym świecie. Gabriel Aureliusz" - napisał dumny tata, dzieląc się zdjęciem z noworodkiem. Przy okazji pokazał swoim fanom piękną brunetkę, z którą założył nową rodzinę.

Krzysiek ma już nową rodzinę
Krzysiek ma już nową rodzinę© Instagram

W najnowszym odcinku podcastu "Clickbait" rozmawiamy o innych tytułach, które "ubito" zdecydowanie za wcześnie oraz wymieniamy te, które powinny pożegnać się z widzami już kilka sezonów temu. Możecie nas słuchać na Spotify, Apple Podcasts, YouTube oraz w AudioteceOpen FM.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (7)
Zobacz także