"Ślub od pierwszego wejrzenia". Kolejna ekspertka odchodzi z show.

Kolejna ekspertka odchodzi ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia"
Kolejna ekspertka odchodzi ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia"
Źródło zdjęć: © AKPA | AKPA

08.10.2022 16:00, aktual.: 08.10.2022 16:49

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

W gronie ekspertów "Ślubu od pierwszego wejrzenia" prawdziwa fala zmian. Jak się okazuje, ekipa związana z show zaczyna się wykruszać. Z programem żegna się kolejna psycholożka Karolina Tuchalska-Siermińska.

"Ślub od pierwszego wejrzenia" już sam w sobie jako eksperyment telewizyjny, w którym obcy sobie ludzie biorą ślub w obecności kamer, wywołuje skrajne emocje. Najwięcej kontrowersji jednak wzbudziła ósma edycja programu. Nowym ekspertem miał być Rafał Olszak, psycholog znany głównie... z Instagrama czy YouTube'a.

Jego nieraz zadziwiające przemyślenia w końcu stały się dla ekipy show problemem. Ostatecznie zrezygnowano z jego "usług" jako eksperta, ale tu zaczęły się schody. Z ósmego sezonu go wycięto. Nie obyło się też bez komplikacji z realizacją dziewiątej serii.

Teraz jak się okazuje ekipa "Ślubu" stanie przed jeszcze większym problemem. Będzie musiała bowiem znaleźć kolejnego eksperta, który wystąpi w show. Z programem rozstaje się Magdalena Chorzewska, która była związana z nim aż przez sześć edycji. O swojej decyzji poinformowała na Instagramie. "Nadchodzi nowe wyzwanie…szczegóły poznacie wkrótce" - oznajmiła w poście.

Jak się okazuje, to również koniec współpracy dla jej koleżanki z show. "Moja przygoda ze 'Ślubami' dobiegła końca, a przede mną kolejne wyzwania, o których opowiem wam już niebawem" - wyjawiła w poście Karolina Tuchalska-Siermińska.

Psycholożka podsumowała też swoją przygodę w programie i opisała, ile z niego wyniosła.

"Ciekawość, chęć niesienia wsparcia i zamiłowanie do pracy z ludźmi sprawiają, że chętnie sięgam po nowe wyzwania i projekty, w których mogę realizować te cele. To właśnie one sprawiły, że zdecydowałam się przyjąć propozycję udziału w 'Ślubie Od Pierwszego Wejrzenia'. Współpracując w tym projekcie, zdobyłam wiele cennych doświadczeń, bez wątpienia poszerzałam swoją strefę komfortu i poznałam wiele inspirujących osób" - podsumowała.

Niewątpliwie oświadczenia ekspertek zwiastują duże zmiany w show TVN. Jesteście ich ciekawi? Oglądacie "Ślub od pierwszego wejrzenia"?

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (6)
Zobacz także