Trwa ładowanie...

"Ślub od pierwszego wejrzenia": jedna z par jest już po rozwodzie!

Zastosowanie się do ślubnych przesądów na niewiele się zdało.

Share
"Ślub od pierwszego wejrzenia": jedna z par jest już po rozwodzie!
Źródło: TVN/x-news
d3rnzve

Ten program jest niezwykły! Specjaliści, czyli profesor Bogusław Pawłowski, Monika Staruch oraz doktor Piotr Mosak postanowili przyjrzeć się wynikom badań traktujących o idealnym doborze par, a także kwestionariuszom osobowym ochotników. Spośród nich wybrali sześć osób. Te trzy pary zgodziły się wziąć ślub bez wiedzy na temat przyszłego małżonka. Narzeczeni po raz pierwszy spotkali się dopiero w dniu zawarcia małżeństwa.

- Ideą tego eksperymentu jest to, aby pokazać, że nie nad wszystkimi decyzjami mamy całkowitą kontrolę. W miłości dużą rolę odgrywają czynniki, których nie zawsze jesteśmy świadomi. Chcemy sprawdzić, czy kierując się wyłącznie nauką możemy znaleźć idealnego partnera i stworzyć szczęśliwy oraz trwały związek – mówił Grzegorz Madej, producent programu.

Okazuje się, że nauka to jedno, a życie coś zupełnie innego - jak donosi "Fakt", jedna z par, które poznaliśmy w show, jest już po rozwodzie.

d3rnzve

W czwartym odcinku byliśmy świadkami wesela Krystiana i Magdy oraz ślubu Natalii i Jacka. Nasi eksperci idealnie dobrali młodych, ponieważ obie pary wydawały się być zachwycone uroczystością, no i oczywiście partnerem. Natalia i Jacek w urzędzie wydawali się być bardzo zestresowani, dopiero po uroczystości, kiedy emocje opadły, mogliśmy zobaczyć czy naprawdę się sobie spodobali - czytamy na oficjalnej stronie show.

Wygląda na to, że 29-letnia Natalia Kobiela i 30-letni Jacek Wojciechowski jednak nie przypadli sobie do gustu. Rozwiedli się dzień po emisji programu.

- Nie będę na ten temat rozmawiać, nie ma takiej możliwości, chcę to zakończyć - wyznała uczestniczka programu w telefonicznej rozmowie z tabloidem.

Spodziewaliście się takiego obrotu sprawy?

d3rnzve

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3rnzve
d3rnzve