Rozrywka"Ślub od pierwszego wejrzenia": jedna z par jest już po rozwodzie!

"Ślub od pierwszego wejrzenia": jedna z par jest już po rozwodzie!

"Ślub od pierwszego wejrzenia": jedna z par jest już po rozwodzie!
Źródło zdjęć: © TVN/x-news

30.10.2016 17:25, aktual.: 31.10.2016 07:58

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Zastosowanie się do ślubnych przesądów na niewiele się zdało.

Ten program jest niezwykły! Specjaliści, czyli profesor Bogusław Pawłowski, Monika Staruch oraz doktor Piotr Mosak postanowili przyjrzeć się wynikom badań traktujących o idealnym doborze par, a także kwestionariuszom osobowym ochotników. Spośród nich wybrali sześć osób. Te trzy pary zgodziły się wziąć ślub bez wiedzy na temat przyszłego małżonka. Narzeczeni po raz pierwszy spotkali się dopiero w dniu zawarcia małżeństwa.

- Ideą tego eksperymentu jest to, aby pokazać, że nie nad wszystkimi decyzjami mamy całkowitą kontrolę. W miłości dużą rolę odgrywają czynniki, których nie zawsze jesteśmy świadomi. Chcemy sprawdzić, czy kierując się wyłącznie nauką możemy znaleźć idealnego partnera i stworzyć szczęśliwy oraz trwały związek – mówił Grzegorz Madej, producent programu.

Okazuje się, że nauka to jedno, a życie coś zupełnie innego - jak donosi "Fakt", jedna z par, które poznaliśmy w show, jest już po rozwodzie.

W czwartym odcinku byliśmy świadkami wesela Krystiana i Magdy oraz ślubu Natalii i Jacka. Nasi eksperci idealnie dobrali młodych, ponieważ obie pary wydawały się być zachwycone uroczystością, no i oczywiście partnerem. Natalia i Jacek w urzędzie wydawali się być bardzo zestresowani, dopiero po uroczystości, kiedy emocje opadły, mogliśmy zobaczyć czy naprawdę się sobie spodobali - czytamy na oficjalnej stronie show.

Wygląda na to, że 29-letnia Natalia Kobiela i 30-letni Jacek Wojciechowski jednak nie przypadli sobie do gustu. Rozwiedli się dzień po emisji programu.

- Nie będę na ten temat rozmawiać, nie ma takiej możliwości, chcę to zakończyć - wyznała uczestniczka programu w telefonicznej rozmowie z tabloidem.

Spodziewaliście się takiego obrotu sprawy?

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (144)
Zobacz także