Trwa ładowanie...

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Iza i Kamil są zakochani, wystarczy spojrzeć na te zdjęcia

Decyzje "ekspertów" z programu TVN7 są nieraz zaskakujące, dyskusyjne i wręcz absurdalne. Ta jedna była jednak wyjątkowo udana.

Share
Iza i Kamil niebawem będą obchodzić pierwszą rocznicę swojego nietypowego ślubu
Iza i Kamil niebawem będą obchodzić pierwszą rocznicę swojego nietypowego ślubu Źródło: Instagram.com
d14use1

Iza i Kamil to uczestnicy piątej edycji show "Ślub od pierwszego wejrzenia". Producenci lubią nazywać ten program eksperymentem społecznym, który ma sprawdzić, czy ludzie dopasowani dzięki kwestionariuszom osobowości mogą zbudować stały związek. Wybrańcy poznają się dopiero w dniu ślubu, przed urzędnikiem państwowym.

Iza zgłosiła się do programu, bo miała dość samotności. Twierdziła, że jest gotowa na stały związek i założenie rodziny. W dniu ślubu okazało się, że owszem, jest gotowa, ale na wysokiego bruneta. Gdy zamiast wymarzonego księcia z bajki ujrzała Kamila, nie kryła rozczarowania. Jednak każdy wspólnie spędzony dzień pokazywał Kamilowi i Izie, że całkiem do siebie pasują.

d14use1

Nie bez znaczenia było też wsparcie i entuzjazm obu rodzin. Niebawem będą obchodzić pierwszą rocznicę swojego nietypowego ślubu. Tymczasem odwiedzają wspólnie wesela przyjaciół. Właśnie na Instagramie Izy pokazały się zdjęcia, na których widzimy ich w tańcu. Spojrzenia, czułe gesty... Trudno oprzeć się wrażeniu, że naprawdę są ze sobą blisko.

"Ślub od pierwszego wejrzenia" do dziś połączył szczęśliwie 3 małżeństwa. Niespodzianką ostatniego sezonu okazał się związek Karola i Laury, których "eksperci" połączyli z innymi ludźmi.

Anita i Adrian wciąż śledzą "Ślub od pierwszego wejrzenia". Zdradzili, komu kibicują

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
d14use1

Podziel się opinią

Share
d14use1
d14use1