Qaqwqwrqw

"Ślub od pierwszego wejrzenia": Fani pytają o to, czy Adrian i Anita są wciąż razem

Byli najbardziej lubianą parą w show TVN, a fani bardzo uważnie obserwują ich w mediach społecznościowych. Ostatnio zaczęli się jednak nieco martwić.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Od początku się dogadywali.
Od początku się dogadywali. (Facebook.com, Fot: Facebook)
Qaqwqwrqw

Poznali się w programie TVN i jako jedyni postanowili kontynuować relację. Dwa inne związki z trzeciej edycji okazały się dużym nieporozumieniem.

Widzowie z wielkim zainteresowaniem śledzą losy uczestników po zakończeniu emisji programów telewizyjnych. Tym bardziej, że na profilach w mediach społecznościowych można wiele podejrzeć.

Qaqwqwrqw

Anita wrzuciła zdjęcie, pod którym zaczęły pojawiać się pytania o rzekome zakończenie związku. Wszystko przez to, że nie można było dostrzec pierścionka na ręce.

"A wy jesteście jeszcze razem, bo już takie ploty ludzie sieją? - spytał internauta.
"Dziewczyny, to nie ta ręka" - pisała Anita i dodała: "Nie jestem wdową i noszę na prawej ręce - zdjęcie to odbicie lustrzane".
"Co Ty gadasz! Pokaż obrączkę. Gdzie ją zostawiłaś? Przyznaj się" - podkręcał z przymrużeniem oka Adrian.

"Naprawdę nie wierzę w to, co tu czytam. Czy wy ludzie nie macie swojego życia? Naprawdę nie wpadłabym na to, żeby wypatrywać pierścionka, obrączki. A tym bardziej o to pytać. Ludzie, w życiu codziennym też jesteście tacy bezpośredni? Ciekawscy? Zdjęcie i opis włosów. A tu już teorie spiskowe, szczerze współczuję" - buntowali się inni fani, czytając komentarze pod zdjęciem bohaterki show TVN.

Qaqwqwrqw

Zdaje się, że obawy internautów są jednak całkowicie bezpodstawne. Program był początkiem ich miłości i wciąż są razem. Ku uciesze widzów, którzy mogą odetchnąć z ulgą.

Qaqwqwrqw
Qaqwqwrqw
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

Qaqwqwrqw