"Ślub od pierwszego wejrzenia". TVN nie docenił widzów show. Stacji umknął pewien szczegół

Tomasz i Julia mieli podobną pogodę. Przypadek?
Tomasz i Julia mieli podobną pogodę. Przypadek?
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
Magdalena Sawicka

21.09.2021 21:40

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Uwagę widzów "Ślubu od pierwszego wejrzenia" przykuł nie tylko bajkowy anturaż zamku, w którym odbywały się wszystkie ceremonie. Fani przyjrzeli się uważnie pogodzie, jaką każdy z uczestników miał na swoim ślubie. Chyba już poznaliśmy jedną z par.

Za nami trzy pierwsze odcinki 6. sezonu programu "Ślub od pierwszego wejrzenia". Zdążyliśmy poznać wszystkich uczestników, którym eksperci dobrali, w ich mniemaniu, idealnie dopasowanych małżonków. Materiał został zmontowany tak, aby widz nie połapał się, kto z kim weźmie ślub. Niestety fani programu już wiedzą, kto stworzy jedną z par.

W trzecim odcinku widzimy, jak Tomasz podąża na Zamek Ogrodzieniec wraz ze swoim świadkiem. Pogoda nie sprzyja. Jest zimno, pochmurno, mgliście, a w tle widać śnieg. Ostatecznie zaślubiny odbędą się po namiotem, chłód był nie do zniesienia, co widać na przebitkach ze zmarzniętymi gośćmi.

Fani od razu to wyłapali
Fani od razu to wyłapali © Materiały prasowe

Pod koniec odcinka Julia zmierza na swój ślub. Nagle dziewczyna zachwyca się "bajkowym" miejscem ceremonii, a montażysta pokazuje nam zamglony i lekko zaśnieżony Zamek Ogrodzieniec.

Zarówno Paweł jak i Robert czekają na swoje przyszłe żony w pełnym słońcu. Natomiast Kasia i Aneta zmierzają na ślub przy pięknej wiosennej pogodzie. Te atmosferyczne niuanse nie uszły uwadze widzów. "Szkoda, że Julia i Tomasz mieli taką kiepską pogodę" - napisała jedna z fanek w mediach społecznościowych.

W następnym odcinku okaże się, czy widzowie mieli rację.

Zamek Ogrodzieniec to wymarzone miejsce na ślub
Zamek Ogrodzieniec to wymarzone miejsce na ślub © Materiały prasowe
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (92)
Zobacz także