ycipk-2cys53

"Ślub od pierwszego wejrzenia": Anita pokazała zdjęcie z synkiem. Urocze!

Anita i Adrian, którzy wzięli ślub na antenie TVN, wciąż są razem. Ostatnio na świecie przywitali synka. Pod zdjęciami Anity posypało się mnóstwo komentarzy. Tancerka opublikowała nowe zdjęcie.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Anita i Adrian "Ślub od pierwszego wejrzenia"
Anita i Adrian "Ślub od pierwszego wejrzenia" (East News, Fot: East News)
ycipk-2cys53

Anita i Adrian wzięli udział w programie "Ślub od pierwszego wejrzenia" z nadzieją, że znajdą miłość. W ich przypadku rzeczywiście się udało. Ślub na oczach milionów okazał się najlepszą decyzją w życiu i początkiej wspólnej drogi.

ZOBACZ TAKŻE: Małgorzata Rozenek-Majdan i Radzio na błogim spacerze ze Stasiem

ycipk-2cys53

Zarówno Anita, jak i Adrian są aktywni w mediach społecznościowych i mają tysiące fanów. Niestety w internecie praktycznie każdy musi mierzyć się z hejterami. Pod zdjęciami Anity prócz tych pozytywnych, roi się od hejtu.

Niekórym fanom nie podoba się to, że u Anity jest bardzo dużo internetowej reklamy. "Jak zwykle reklama" - padały komentarze. "Kto prowadzi twój profil? Same reklamy" - komentuje Tomasz, który wziął udział w programie "Wyjdź za mnie".

Anita jednak nie zważa na te kąśliwe komentarze. Na jej instagramowym profilu można zobaczyć kolejne rodzinne ujęcia. Widać, że jest szczęśliwa.

ycipk-2cys53
Instagram.com
Podziel się
ycipk-2cys53
ycipk-2cys53
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-2cys53