"Ślub od pierwszego wejrzenia". Anita po seansie boi się jednego

Anita z trzeciej edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia"
Anita z trzeciej edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia"
Źródło zdjęć: © Licencjodawca

07.09.2022 16:51, aktual.: 07.09.2022 19:44

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Po skandalu i perturbacjach TVN wyemitował na Playerze pierwszy odcinek swojego "eksperymentu", który ma łączyć ludzi w pary. Oczywiście nie brakuje kontrowersji.

Pierwszy odcinek nowego sezonu "Ślubu od pierwszego wejrzenia" jest dostępny na platformie Player.pl. W ostatniej chwili wycięto z niego (a także z kolejnych odcinków) Rafała Olszaka, psychologa, który miał być nowym ekspertem. Powodem są jego skandaliczne wypowiedzi. Do dziś nie wiadomo, jak doszło do jego zatrudnienia w tym formacie. TVN i firma producencka milczą.

Nowy sezon show oglądają uczestnicy poprzednich edycji i chętnie dzielą się wrażeniami na Instagramie. Anita z trzeciej edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" poświęciła kilka zdań jednej z uczestniczek, Marcie.

32-latka z Katowic szuka męża w telewizji. Jej słowa, że udział w programie "to atrakcyjne rozwiązanie" jej problemów, raczej nie budzą nadziei na jej gotowość emocjonalną do tego "eksperymentu". Kobieta jest mamą dwuipółletniego chłopca. To pierwsza samotna matka w historii programu.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

"Super, że dano szansę mamie z dzieckiem, bo każdy zasługuje na szczęście" - napisała Anita na Instagramie. Jednak ma pewne obawy.

"Martwi mnie fakt uczestnictwa dziecka w tym eksperymencie. Można było zadbać o niepokazywanie maluszka i o to, by jak najbardziej uchronić go przed emocjami, które mogą mu towarzyszyć. Trzymam kciuki w przypadku tego związku chyba najbardziej, bo martwię się o to, jak może się w tej sytuacji czuć dziecko" - czytamy dalej.

Niestety dotychczasowe "starania" produkcji "Ślubu" nie dowiodły troski o dobro uczestników, miejmy nadzieję, że inaczej będzie w przypadku takiego małego bohatera. Marta już jest obiektem ataków niektórych widzów, których razi, że samotna matka z dzieckiem może szukać miłości. Jak myślicie, odnajdzie ją w programie?

Źródło artykułu:WP Teleshow
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (4)
Zobacz także